Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki a könyvtárban dolgozik. Velem egykorú lehet, és nagyon tetszik. Szerintetek hogy kéne megszólítanom. Ma egyszer útbaigazítást kértem tőle, és nagyon kedves volt meg minden. De nem tudom, hogyan kezdjek hozzá az ismerkedésnek, még sosem kezdtem ki olyannal aki valahogy kiszolgált volna valamilyen helyen. De mégis jó lenne közel kerülni hozzá? Ti mit tennétek? Kort és nemet is kérnék, köszi!

Amúgy én 20/f


2011. szept. 7. 23:32
 1/9 krvua ***** válasza:
hát a kamasutrát ne kérd tőle:D
2011. szept. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Vonzónak talállak és meg akarlak ismerni. Találkozzunk a hétvégén ...stb"


Szeretek egyenes lenni a lányokkal.


23F

2011. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem megpróbálhatsz úgy beszélgetést kezdeményezni, hogy megkérdezed milyen könyvet ajánlana "valamilyen" házi feladathoz/kiselőadáshoz (találj ki valamit!).

Azt is megkérdezheted, ha már beszélgettek. hogy milyen könyveket szeret olvasni vagy ilyesmi...ez akár közös téma is lehet köztetek.

Légy kreatív!!! Sok sikert!


L/18

2011. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Húha, lányra soha ne hallgass hogyan kell csajozni! :D
2011. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ma 23:41: Ezzel egyböl le is süt rólad, hogy csak szexet akarsz. Én küldenélek el a fenébe.
2011. szept. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, majd még gondolkodom az ürügyön. Kösz az értelmes válaszokat. De ha ezen kívül van még ötlet, azt szívesen veszem.
2011. szept. 7. 23:53
 7/9 anonim ***** válasza:

...mert egy pasi szerinted jobban tud segíteni meg tanácsot adni egy pasinak csajozásba...hát oké..már neked is van női megérzésed, vagy mi történt? :D :)


(írtam már, L/18)

2011. szept. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A legutóbbinak köszönöm, hogy többször is ít, sztem is az a legjobb tanács. Mert ha lerohanom a csajt, valószínű, hogy megijed. Nekem is átfutott a fejemen a gondolat, hogy csajok gondolkodásáról lányok jobban tudnak nekem tanácsot adni, mint bármelyik pasi. Szerintem gyakran felkeresem a könyvtárat és bepróbálkozom. Lesz, ami lesz :)
2011. szept. 7. 23:59
 9/9 anonim ***** válasza:

itt 23:41.

A logika tényleg azt mondja hogy a lányok jobban tudnának tanácsot adni... De majd a kérdező is rájön magától mi a helyzet :) A lányok sokszor mást mondanak mind amit akarnak. Ha erre a kérdező még nem jött rá.... Majd megtapasztalja :)



23:48:

És ha tényleg csak szexet akarok? Akkor elküldesz és megspóroltad nekem az időt hogy fölöslegesen jópofizzak mire kibújik a szög a zsákból hogy mások a céljaink... Megyek a tőled 2 méterre álló helyes lányhoz :) Túl sokan vagytok ahhoz hogy meg tudjak sértődni egyikőtök elutasításától :)


De ha nem szexet akarok, akkor is csak elkönyvelted magad hogy bunkó lány vagy. Mert én nem mondtam semmi rosszat. Viszont bunkó előítéletes lányokkal nem akarok járni sem, szóval köszi, ezzel a reakcióval magadat címkézed és megintcsak nekem teszel jót! :)

2011. szept. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!