Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig vele álmodom?

Figyelt kérdés
tetszik egy fiú nagyon, vágyok rá, és az álmomban mindig együtt vagyunk fogjuk egymás kezét puszilgatom, szeretem, de valóságban miért nem lehet végre már :(
2011. szept. 9. 08:09
1 2
 11/14 Solarian ***** válasza:
Ez mindenkivel megesik szerintem. Ezotéria témakörben pl valaki azt commentelte, hogy "ha valakivel igy álmodsz akkor az azért van mert az illető annyira szeret, hogy éjjel a lelke meglátogat".
2011. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szép gondolat :)))
2011. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én is hányszor álmodtam már osztálytársamról, totál beleszerettem, de tudom, hogy én sosem kellek neki, nem néz rám férfiként


amúgy a legrosszabb az ilyen álmokban, hogy amikor reggel felkelek, totál elérzelmesedem, fáj lelkileg az egész, amúgyis fiú létemre érzelmes típus vagyok, aki könnyen beleesik egy kedves, szép lányba, kár, hogy nem viszonozza senki sem jelenleg az érzéseimet. :/

2011. szept. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Tényleg szép gondolat...jó is lenne:):)

22 vagyok.

Én se beszéltem vele sokat, szinte alig...:( de az is sokat jelent nekem

2011. szept. 11. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!