Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodom még mindig Vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom még mindig Vele?

Figyelt kérdés
Néha még mindig az első nagy szerelmemmel álmodom, és ilyenkor pontosan azok az érzések jönnek vissza, amiket eddig életemben csak iránta éreztem. És annyira valóságosak ezek az érzések, hogy az egész következő napomat meghatározza. Mi lehet ennek az oka? Már 3 éve nem vagyunk együtt, nekem már 2,5 éve, neki 1,5 éve van új kapcsolata. Nem szoktunk kommunikálni, ritkán látom az utcán, de ennyi. És nagyon boldog is vagyok az új kapcsolatomban. Hogy kezeljem ezeket az álmokat? Hogy kerüljek ki a hatásuk alól?
2011. ápr. 22. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
nos az álmok azokról szólnak akiket ritkán látsz, keveset beszélgetsz velük, de az agyad televan emlékkel róla... ha nemakarsz vele álmodni vegyél egy álomcsapdát, vagy kérj valakitől valamilyen alkalomból. Ha olyantól kapod akit szeretsz, és nemakar neked ártani, akkor elfogja űzni a rossz álmokat. Ha olyantól aki rosszat akar, akkor viszont rémálmaid lesznek. Hülyeségnek hangzik tom...de nekem is van álomcsapdám...és működik
2011. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem hangzik hülyeségnek, amit írtál! Sőt, megfogadom és veszek is egyet:) Köszönöm a válaszod!
2011. ápr. 22. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:
De milyen ez az álomcsapda? Hogy néz ki? Mekkora? Mennyibe kerül? Én még sose hallottam róla :S
2011. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Az enyém kb így néz ki, haveromtól kaptam amerikából. 1000-10000Ft ig megtalálható árkategóriákban mérettől függően. Indiános dolog, de magyarországon is megtalálható leginkább ilyen ajándéküzletekben...

2011. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nemááá
2011. ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azt hittem ilyen nem is létezik, de akkor kösz az infot, érdekes :D
2011. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Max annyit tudnék tanácsolni h egy ilyen álom után vesd rá magad a párodra...

Az álmok, az agyműködés szövevényei, nem igazán lehet befolyásolni.

Az álomfogó meg... Én akkor álmodtam ilyeneket, amikor még legbelül bántott az ex. És ezen az álomfogó nem képes segíteni,mert neked kell legyőzni önmagadat.

Ha meg ilyenről szó sincs, akkor is csak akkor tud segíteni ha egy szikrányi kétséged sincs. Tudom most paradoxont írtam, de egy egyszerű hit... gyógyítani tud.

2011. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azért álmodsz vele, mert gondolsz rá néha. Eszedbe jut valamiről, amit lehet, hogy észre sem veszel. Az álom az, amikor az agy éjjel regenerálódik.Az egész napi "munka" után elraktározza az aznap látott, hallott érzett, gondolt dolgokat és kiválogatja, hogy mi a fontos info, és mik a kósza gondolatok, ötletek. Ezekből a kósza, gondolatokból, érzésekből, érzékelt dolgokból álló dolgokból tevődik össze az álom. pl most leírom ide, hogy "kutya" és lehet, hogy ma éjjel kutyáról fogsz álmodni.
2011. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!