Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kerüljek kapcsolatba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek kapcsolatba a sráccal akit reggelenként látok?

Figyelt kérdés
Buszon szoktam látni, utánam száll fel én aztán csak pár megállót megyek. Többször is észreveszem, hogy néz, tegnap is mielőtt felszállt már egymásra néztünk és mintha felderült volna az arca. Ma mikor szállt fel már szinte rá se mertem nézni, mert attól tartottam, hogy rögtön elmosolygom magam...azt meg nem akarom, hogy hülyének nézzen. x) Arra gondoltam, hogy talán előkéne vennem a füzetem amire rávan írva a nevem és akkor ha észreveszi akkor így rám kereshet...van valakinek ötlete, hogy mit csináljak? Már várom a hétfő reggelt. :D 17/L
2011. szept. 9. 14:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Írd meg kérlek, hogy sikerült? :)
2011. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ma nem volt a buszon. :S Valahogy volt egy ilyen érzésem, hogy lehet nem lesz és, hogy bejött! Lehet, hogy beteg mert ahogy pénteken láttam, fújta az orrát.:D Hétvégére én is lebetegedtem...remélem fogom még látni..de akkor legalább a következő alkalomnál biztos nem fogok tökölni..:D
2011. szept. 12. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!