Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Húgom és bátyám miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húgom és bátyám miért nem érti meg, hogy én nem szeretek bulizni? Tényleg egyedül fogok megöregedni?

Figyelt kérdés

Húgom (18) általában discoba, bátyám pedig kocsmába (vagy mibe) szokott járni a haverjaival. Én pedig inkább elmegyek a természetbe vagy színházba.

Azt mondják, hogy később nagyon meg fogom bánni és, hogy egyedül fogok megöregedni. (Ebben lehet valami 20 évesen még nem volt barátom és alig beszéltem még fiúval).

De hiába mondják, hogy meg fogom bánni, most még nem érzem. Egyszerűen nem bírom az olyan helyeket ahol alkohol és cigi van és attól érzik jól magukat az emberek. Én köszönöm szépen anélkül is tudok boldog lenni. Nekem nem ez jelenti a boldogságot. De akkor miért kell piszkálni érte?


2011. szept. 9. 23:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért mert más vagy mint ők, és ezt nem birják elfogadni.A mai elkurvult világban csak a menőzés a fontos, hogy benne legyél minden hülyeségben amit a média hirdet...ez az egész csajozás meg szüzesség elvesztése minnél hamarabb...


Te tedd azt amit jónak látsz és igen, lehet nehezebb lesz párt találni, mert buliban rengeteg lehetőség adódik felcsipni valakit, vagy hogy megismerj valakit...természetben talán nem annyira.

2011. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond. Mindenkinek más okoz örömet. Attól, hogy nem ülsz hétvégente kocsmában vagy nem vagy hajnalig disco-ban, attól még tudsz máshol is ismerkedni.

Könnyen lehet ismerkedni könyvtárban is, vagy menj el túrákra, esetleg teljesítmény túrákra, azokon is sok ember szokott lenni. Vagy esetleg múzeumok. De utazás közben is könnyen lehet, vonaton vagy buszon. :)

Én se szeretem annyira az ilyen disco-t, meg hasonlókat. Meg az olyan kocsmákat se, amiben vágni lehet a füstöt.

Én meg szinte fiú iskolákba jártam, még az egyetemen is alig volt lány, mégis itt kezdtem el ismerkedni, meg beszélgetni velük. Egy darabig netes társkeresőkön is fent voltam, de az nem az igazi, nem igazán ajánlom, annak ellenére, hogy volt már onnan barátnőm több is, jobb inkább személyesen ismerkedni. ;)

Gondolod írj, aztán beszélgessünk. :)

24F

2011. okt. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Walk With Me ***** válasza:

Sz*rd le az ilyeneket, akik előírják, hogy egy fiatalnak mégis hogy kéne élnie. Te nem érzed jól magad úgy, vagy nem érzed jónak azt, akkor nem kell csinálnod. Én sem bulizok, mert egyszerűen nem az én világom. Semmi gondom a bulizósokkal, de ne erőltessék rám. Én is inkább csak sétálgatok, biciklizem, vagy rajzolok néha, és nekem így megfelel. Engem ez kapcsol ki. Színházba is szívesen járnék, ha lenne barátnőm, de ilyenekre nyitott lányt nehéz találni. Nehéz az ilyen kissé visszafogottabb életvitelű fiataloknak párt találni, de attól még nem lehetetlen. Engem is érdekelne merre laksz, ha esetleg Veszprém vagy környéke, akkor talán beszélgethetnénk.


Mindenesetre ne keseredj el, ne érezd úgy, hogy kilógsz a sorból csak mert nem szeretsz bulizni. Nem vagyunk egyformák. :)

20/F

2011. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!