Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, miért csinálhatja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy az osztályban az egyik srác többször is néz, és amint odafordítom a fejem, ő elkapja a tekintetét. Persze most rögtön arra gondolhattok hogy mi itt a kérdés, biztos bejövök neki, de!


Volt egy étkezési zavarom, és a csajok + a srácok egy része az osztályban kiállt mellettem; segítettek a pszichológussal együtt (már majdnem meggyógyultam, egy hónapban alig 1-2szer ha vannak nehéz napjaim, mikor nem tudok enni, szal kb. 95%-osan gyógyult vagyok. pszichológusom is segít még meg család mindenki :))

De ez a srác, aki bámul, ez azok közé a srácok közé tartozik, aki azt hiszi: "hát hülye egy csaj, ha nem eszik... aki hülye az hülye, gebedjen meg ha olyan idióta, hogy nem eszik" -> szóval neki ilyen az életfelfogása.


Azt hinném, hogy idiótának tart (ami meglehet) meg nem is szoktunk beszélni, sem neten, sem osztályban nagyon csak ha muszáj pl.: "nem tudod hol van XY tanár" stb.


Szerintetek miért nézhet akkor folyton és miért kapja el a tekintetét rögtön?

mert persze én is nézek másokat de ha a másik észreveszi nem kapom el abban a pillanatban a tekintetem.

17/l


2011. szept. 10. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én sem tudom?
2011. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!