Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogy tudnám növelni az önbizalmam? Vagy reménytelen? Miért születtem csúnyáának?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elégedett magammal sajna, szerintem csúnya vagyok :), az orromat utálom, olyan nagy xd

166 cm-vagyok 14 éves, és 75 kg.

Igen tudom, kövér vagyok, és ez látszik is, zavar is.

Nagy a hasam :S

Még nem volt fium, ugy a szemembe senki se mondta (fiú) hogy szép vagyok vagy valami.

A neten persze volt 1 pasi aki azt mondta h jó csaj vok... de lehet h csak hízelgés........

Anyum szerint szép vok, nővérem szerint is, de Én nem hiszek nekik :I Nem tudok hinni nekik

Bnőm szerint nem vagyok csúnya. bár nem mondta még azt se h szép vok, csak h nem vok csúnya

:)

Sötétbarna hajam van, majdnem a fenekemig ér:) Szemem barna *-* Szemüveges vok, mikor szemüvegem lett, oh az borzalma volt, úgy éreztem h ezzel csak még rondább leszek :S és még most is így érzek.

Nem vok cgány, nincs velük semmi bajom... de miért van az h csak nekik tetszek??? :S 1volt aki cgány és tetszettem neki...

Nem nagyon szoktam sminkelni magam, de a púdert azt szoktam használni.

Az oszt.társaim is rosszul bánnak velem, volt 3-4 emebr aki szerint csunya vok :/ ez is betett, így csak mégjobban érzem h milyen is vagyok....ronda :(((


2011. szept. 11. 11:32
1 2
 11/16 Józsi 56/F ***** válasza:

Küldj képet és mi majd eldöntjük, és ha arról van szó, segítünk hogy miben kéne változtatnod (pl frizura, smink stb...:)

Én minden emberben találok szépet. :D

2011. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet! Én holnaptól fogyózok ha van ekdved cisnálhatnánk együtt:D ha közel laksz akkor futni is mehetünk:) Írj privit 16/L
2011. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

küldj képet ide is!


22F

2011. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Bocsi, de senkinek sem küldök képet.

Lehet h van közünk egy pedo

vagy vmi xd

2011. szept. 11. 21:14
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
majd pont a te dagadt képedre gerjedne :DD
2011. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nah küldj egy képet (nem kell bikiniset) MEGMONDOM A TUTIT

1-től 10ig :D

Am a csúnya lányokat is felszedik egyszer, főleg hogy még csak 14 vagy... előtted az élet


F18

2011. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!