Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett az egyik munkatárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett az egyik munkatársam. De történt egy baki amivel lehet h örökre elástam magam nála. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

EZ az egész úgy kezdődött,hogy amikor 1.nap dolgoztunk együtt,nem is történt semmi,fel sem tünt mennyire helyes meg minden...de volt egy álmom amiben ő szerepelt és olyan álom volt h elképesztően jó és teljesen a hatása alatt voltam még másnap is...másnap mikor megláttam a melóban az hittem elájulok...azóta borzasztóan oda vagyok érte..egyik pénteken elmentünk többen bulizni munkatársak,ő is ott volt és egész jól elbulizgattunk,dumálgattunk stb...

2 napra rá mentünk dolgozni és akkor is beszélgettünk,kibeszéltük milyen volt a buli ki hogy ért haza stb...pár napra rá a soron téma volt hogy kinek ki teccik stb..és rosszkor voltam rossz helyen és pont beletrafáltak h nekem ki teccik és én amilyen vagyok nem tudok hazudni..mondtam h nem nem de minden az arcomra volt irva...rá sem mertem nézni mert féltem a reakciójátol...utána már csak fél füllel halottam h állandoan velem cseszegették és csak annyit mondott "haggyatok már békén,nem igaz h nem lehet befejezni" (elég mérgesen) azóta ugy vettem észre hogy nem is mert rámnézni sem. de télleg feltünöen elnéztünk egymás melett...de 2 napja pedig többször is hozzám szólt de láccott rajta h fejézett volt nagyon:S

a közeljövöben lesz egy buli ahova közösen elmegyünk...mit ajánlotok mit kellene lépnem hogy legalább jó viszonyba maradhassunk és ne maradjon ez a padhelyzet,mert ennél rosszabb nincs...én nagyon beleestem és nem tudom elvisselni,hogy igy viselkedik velem:S

viszont a hátrányom az hogy nekem nagyon bejön,de nem merek "rányomulni" mert félek hogy én nem kellek neki,merthogy nem tarozok az átlag csajok közé(eléggé husosabb vagyk az átlagnál,de ő is mackós):S

és ha mégis rányomulnék és kiderülne h nem kellek neki ugy szar lenne vele dolgozni nap mint nap:S

de végül is már kicsit tudja kicsit nem h bejön nekem...de ez a padhelyzet nagyon nem jó nekem...segitsetek valamit kitalálni!!

NAgyon köszi annak aki legalább elolvasta,annak meg még nagyobb köszi aki ir is valamit:-)

Azt azért leirom,hogy ő 25 én pedig 20/L vagyok..

Jah és az ócsárolós válaszok nem érdekelnek...


2009. ápr. 22. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen megnehezíti a helyzetet, hogy egy helyen dolgoztok. Mert nem lehet csak úgy túltenni magad rajta, nap mint nap látod.


Viszont még így is merem javasolni, hogy mond el neki, hogy bejön Neked. Már úgyis tudja valamennyire, előfordulhat, hogy Tőled szeretné hallani. Ha annyira nem kellenél, szerintem odament volna hozzád és megbeszélte volna Veled ezt. Egyébként is...most se nagy öröm nap mint nap találkozni Vele, és írtad is, hogy ez a patthelyzet mindennél rosszabb...akkor a helyzet sokat nem romolhat ha bevallod Neki, nem? :)


A legjobbakat!


Sárky

2009. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem viselkedj vele természetesen, ne nyomulj rá, csak legyél kedves, keresd a társaságát, beszélgess vele és ha erre pozitívan reagál, akkor utalhatsz rá, hogy neked tényleg tetszik

és abból ne vonj le következtetéseket, hogy azt mondja a kollégáknak, hogy hagyják békén, amikor mondják, hogy neked tetszik... lehet, hogy pont azért mondja, mert neki meg te tetszel és ciki ezt kitárgyalni a munkahelyen :)

ne keseredj el, még semmi sincs veszve

2009. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

lehet h te is tetszel neki, csak a sok baszogatas utan elment a kedve toled, h ne adjon tovabbi piszkalasra okot.

mivel evidens volt h tetszik neked, o mar igy tudja. ha erdekled, mindenkepp neki kell megtennie az elso lepest. legy kedves, flortolj, de annal tovabb ne menj. azzal csak magadnak artasz ha a karjaiba dobod magad. tudja h nem utasitod vissza, varj h szedje ossze magat. igy elkerulod a kinos helyzetet.

2009. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hál'istennek azóta nem volt baszogatás...már 1-2 szót váltottunk megint...de ez a buliig akár lehet több is:-)

Köszi a válaszokat!

2009. ápr. 22. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:
meg minden
2009. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
padhelyzet=patthelyzet
2009. ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ohh, hogy ez mennyire fontos!!! :D:P
2009. ápr. 23. 11:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj vele, hogy bocsi hogy piszkálnak velem, hidd el ez nekem sem jó, én nem mondtam nekik hogy tetszel nekem, de tényleg amugy jól nézel ki. :D

nekem ez jönne be a legjobban.:D

2009. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez aranyos nagyon, de mostmár úgyérzem kezd felejtésbe merülni a cseszegetés...azóta nem mondtak semmit (le is kopogom) velünk kapcsolatba...de ha megint baszogatnak akkor ez lesz...

Köszi a válaszokat amúgy :-)

2009. ápr. 24. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!