Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megtetszett a munkatárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett a munkatársam, ő 22 éves én pedig 19. Hétvégente együtt szoktunk dolgozni, nagyon jól elvagyunk. Szombaton felvett msn-re, azóta az egész estét végig beszéljük. Hogy lépjek felé? 19/L

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne MSN-en! Én már megjártam ezzel. Sokat MSN-eztem az illetővel, mikor meg találkoztunk... Hát kiábrándultam! Mosolyogj sokat rá, tegyél apró de észrevehető célzásokat, szervezd úgy hogy esetleg együtt menjetek haza, vagy legyen valami közös programotok. Próbáld megismerni minél jobban, érdeklődj felőle, hívd fel néha hogy mi újság. Tutira venni fogja a lapot! Nagyon sok szerencsét!
2009. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%

Házinyúlra nem lövünk.

Ha tuti mindkettőtök munkája, akkor hagyjátok a dolgot. Ha nem, akkor ráértek majd később gondolkodni, hogy ki lépjen ki a szakításkor :)

2009. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!