Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ábrándozzak" még utána vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ábrándozzak" még utána vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Január óta tetszik egy srác a suliból,de egy kis szemezésen kivül nem volt eddig semmi sem,pedig lépten-nyomon belé botlok valahol.Idén úgy indultam neki a sulinak,hogy nem fogok utána sóvárógni,elfelejtem,és kész,de nem megy!!!Annyira tetszik,de én neki nem,nagy valószínűséggel.Más pasi szóba sem jöhet.Már az összes barátnőmnek van szinte barátja,csak nekem nincs,és még nem is volt,ez is aggaszt:(

17/L


2011. szept. 11. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz vele, ha már szemeztek!? Hmmm?
2011. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keress mást. Csak mert tetszik még lehet egy tuskó. Keress olyat aki értékel is!
2011. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A szemezés még tavaly volt,de az még nem volt olyan jelentőségű,hogy okot adjon a beszélgetésre.Meg én nem merek odamenni hozzá...
2011. szept. 11. 22:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Holnap megfogom a kezed és odavezetlek hozzá.
2011. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:)
2011. szept. 11. 22:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a jóképű magas pasik többsége bunkó, beképzelt és öntelt egoista disznó, aki kihasználja a magadfajta lányokat.


Ha jobban körülnéznél láthatnád, hogy egy kevésbé szép, de annál kedvesebb, törődő fiú néz téged titokban, rólad álmodik és állandóan Te jársz az eszében.

2011. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És mégis honnan tudod hogy Ő melyik kategóriába tartozik?:))
2011. szept. 11. 22:57
 8/9 anonim ***** válasza:
ne hallgass 22:56 pesszimista faszra!! valahogy kezdeményezz te ha ő se mer bazz itt a net pl. hajrá
2011. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó k*rva jó volt :DDD Pesszimista f*sz :DDDDDDDD
2011. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!