Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetünk jól ismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetünk jól ismert lövőlegények?

Figyelt kérdés

Az Aréna Plázában és a Mammutban olyan sok jó kis minihölgy tipeg, bolyong és csintalanul kovályog fel és alá. Gondoltam, hogy én a pici pasi, megkörnyékezem az egyiket, és este rálövök a kis felejthetetlen rakétakilövő támaszpontomon, epekedve csücsülő egységemmel. Ám nem engedik meg a kilövést, mert nem is ismerik a fazonomhoz illő leírásomat és nem is tudom mindennap trendire, a sok nekirugaszkodás miatt, befésülni a barna hajszálaimat egységbe rendezve.. hm ugy ahogy én szeretném sajna nem megyeget ez nekem. Pénzem az volna azért, mert sokat járok az Ő általuk is kedvelt gyorséttermi láncokba. Volt is már mikor villantottam ott, de sajnos sokszor kiégett a körte, amivel létrehoztam a stroboszkópot. Annál fogva hát nem mindig jött össze a jó villanás elősegítésével járó nagyszerű pillanatok összessége. Szóval gondoltam rá, hogy meghívom őt a kis mini, de kicsoda-nénit a vízesést szemügyre venni, de csak néznek rám a nagy szenesre vakolt, gyönyörűen ápolt pislogójukkal, hogy mit is akarok én az Ő nagyságuktól. Arra is gondoltam már, hogyha esetleg elvesztetted a zsebkendődet című játékot próbálok vele összehozni, de az sem volt hiteles és olyannyira hatásos módszer. Még arra is gondoltam én kis valószínűleg naiv férfi egyed, hogy egy csodaszép csillogó bársonyos puha hatást keltő, harisnyát ráhúzok finoman a balkaromra, több alkalomra és úgy lüktetve a boldogságtól nekilendülök, megkörnyékezni, eme csodás nagy szemű lányokat, hogy kibillenthessem őket a hétköznapi nehéz sulis tortúrákból, egy általam is kívánt és ellenállhatatlanul egészséges, erotikus közösségek által is jóváhagyott, szexuális terepszemle utáni vágyak, teljes értékű kibontakoztatására.


Szerintetek hova tovább ilyen gondolatokkal, jó leszek majd azért lövőlegénykének?


2011. szept. 13. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ekkora baromságot :D
2011. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Leszter_a_Moleszter ***** válasza:
kösd föl magad ne szenvedj
2011. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan hülyeségeket papolsz B+, max a parlamentbe leszel jó...
2011. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezzel a szöveggel???

Nincs az a nőnemű, felejtsd el, add fel a csajozást úgy, ahogy van, nem a te műfajod.

A hivatásosok fele is előbb elkerget, mielőtt kilyukadsz arra, hogy mennyi a tarifája.

2011. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Háth én csak az első 5 sort olvasat, mert nem értettem, de gondolom a többinek sincs sok értelme...

Jah és a kérdésre válaszolva, nem, nem lehetsz az. (Abban is kételkedem, h ember lehetnél :D )

2011. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan sza*, hogy végigröhögtem az egészet xD
2011. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen csak arra vigyázz a zsaruk el ne vigyenek...
2012. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!