Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a pasim elhanyagol a haverok miatt?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete szinte folyamatosan ezekkel a haverokkal van, akik mind egytől egyig ratyi, füves, csavargók. Velem 3 hét alatt találkozott kb. 4x, előtte hetente 2-3x találkoztunk. Ha találkoztunk, utána egyből rohant a haverokkal bratyizni. Hiába mondtam neki szépen, vagy nem szépen hogy ez így nem lesz jó, nem ért meg. Azt mondja hisztizek. Ezek az a haverok nagyon rossz irányba viszik, szerintem füveznek is együtt, megváltozott a viselkedése, nem úgy beszél velem mint a barátnőjével, hanem mint egy haverrel. Az a durva, hogy egy 25 éves pasiról van szó, és 3 éve együtt vagyunk. Mit tegyek? Én szeretem őt, nem akarom elveszíteni, de jó lenne valahogy móresre tanítani hogy felfogja végre mit csinál!
2011. szept. 13. 20:38
1 2
 11/13 szamóca.. ***** válasza:
ez íyg van, a gond csak ott van, hogy mi a jó egyensúly a haverok és a barátnő között? mikortól mondhatjuk hogy hanyagolja a lányt? lehet hogy csak most kezd beállni a természetes rendre, ugye a kapcsoalt elején ez nem mérvadó. az pedig hogy kinek milyen egyensúly kell, az nagyon egyéni. én is sok időt töltök a barátaimmal, kapcsolatban is, ezért már kaptam megjegyzéseket. epdig szerettem az illetőt, csak nekem így volt megfelelő.
2011. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hát igen, mindenkinek másmilyenek az elvárásai. a kérdező írta, hogy 3 hét alatt 4x találkoznak, szerintem az nem is olyan vészesen kevés (bár függ attól is, milyen messze laknak egymástól, mennyire megoldható a találkozás stb.) én pl. sokkal kevesebbszer tudok a barátommal együtt lenni, legjobb esetben is 2 hetente hétvégén szoktunk együtt aludni 1-2 napot. szóval lehet csak az a gondja a kérdezőnek, hogy a heti 3-4 alkalom lecsökkent 1-re. és egyáltalán nem biztos, hogy a kérdező barátja minden idejét a haverjaival tölti, amit nem a kérdezővel, lehet emellett más dolga is. de az igaz, hogy a füvezéssel kicsit (vagy nem is kicsit) messzire ment, ha nem áll le vele minél hamarabb, az nem csak a kapcsolatotokra, hanem a saját egészségére is nyomot tehet!
2011. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
ha elhanyagol, minek tartod?? vegyél egy kutyát...
2011. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!