Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiszem, hogy egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem, hogy egy lánynak megfelelnék! Hogy miért, lentebb kifejtve, tömbösítve?

Figyelt kérdés

1. buta vagyok, sajnos.

2. csúnya vagyok, sajnos.

3. hirtelenharagú vagyok, sajnos.

4. nincsenek önálló gondolataim, sajnos.

5. félénk, gyáva vagyok, sajnos.

6. érzelmes vagyok, sajnos.

7. kitartó vagoyk, sajnos.


+


a. nincs pénzem.

b. nem foglalkozom az életemmel, mások életével szeretek.

c. nem vagyok művelt.

d. nem szándékozom diplomát szerezni.

e. depresszív vagyok.



na ugye, hogy ti is megölnétek magatokat ezután?

(ha esetleg küzdöttem azért, hogy megváltozzak, feljelentettek, megaláztak, mindne szörnyűséget csináltak, szóval...)


2011. szept. 14. 09:11
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Ja egyébként a kérdezőnek annyit tudok mondani, hogy megvan erre a megfelelő szakember... ő tud segíteni, egy utolsó esélyt igazán megérdemelne az életed, nem? Nekem mindegy magadért kell megtenned csak érted ha elromlik az autóm elviszem autószerelőhöz csak a hülye sír otthon és vergődik h miért nem javul meg magától...
2011. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Csóró vagyok

Apám alkoholista volt

Vertek a suliba

Kihasználtak többen is( pasik, barátnők)

Pánikbeteg vagyok

Otthon is állandóan én voltam a rossz

Nincs munkám

Boldogtalan voltam

Barátnőm pasija miatt rendőrségi ügy, a végén már tanú voltam



Most:

Még mindig csóró vagyok

Apám már nem iszik

Anyuékkal nagyon jó a kapcsolatom mióta elköltöztem otthonról

Még mindig pánikbeteg vagyok, de az utóbbi pár napban sz.arok rá

Boldog párkapcsolatban élek vőlegényemmel

És most itt vannak a kezemben a pozitív terhességi tesztjeim(remélem minden rendben lesz velünk) :)))


Soha nem akartam megölni magam, szeretek élni attól függetlenül, hogy vannak k.urva sza.r napjaim!!!

2011. szept. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

1. változtass a hozzá állásodon, mert így nem mész sokra

2. ha elkezdenéd sorban megoldani vagy kezelni a problémákat és nem egyszerre akkor nem tűnnének olyan nagynak

3. Mindenre van megoldás csak akarni kell, senki sem mondja hogy könnyű lesz, sőt baromi nehéz. Az állam nem segít semmit sem és nem is fog úgyhogy erre ne számíts.

4. egy pszichiáter segíthet összeszedni a gondolataidat meg tanácsokat adhat

2011. szept. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
nem várom én el senki segítségét. de az állam ÁRT nekem. nem akarok foglalkozni az állammal, de az állam úgy gondolja, potenciális veszély vagyok - ahhoz képest, hogy egy nulla.
2011. szept. 14. 09:44
 15/36 anonim ***** válasza:
Ha beírtok pár ilyen mint bix meg Tuncy a végén én is megölöm magam! Ezzel akarjátok megvigasztalni h titeket is vertek, hát szar ügy, szar ügy, de ettől neki a saját problémái nem lesznek kisebbek. Mindenkinek a sajátja a legnagyobb!
2011. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
jajj szard már le az államot nem kommunizmusban élünk hogy az állam védő kezét kiterjessze feléd (hála Istennek) nem tudom miért az államtól várod h a te sorsodat jobbra fordítsa, amikor saját magad nem vagy hajlandó erre...
2011. szept. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Persze, hogy igen, de azért írtam ezeket, hogy lássa nincs egyedül, másnak is vannak gondjai mást is vert az élet, de az életét nem szabad eldobnia, mert van kiút, akár egyik pillanatról a másikra is megváltozhat jobb irányba az élete!!! Csak segíteni akartam, hogy ne keseredjen el!!!
2011. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Hogy, honnan gondoltam amit írtam?

Hogy te is ilyen vagy!

Nem inkább az a helyzet, hogy nem volt jobb dolgod és elkezdtél vele dumálni?

Aztán mikor már láttad, hogy ő tényleg nem a te eseted lesz akkor gyorsan megpróbálod egy jó kis indokkal félretenni?


Vagy esetleg miért nem vele beszéled meg a dolgot?

írd meg neki mekkora idióta és ha tényleg szeretne megismerni téged akkor úgyis változtatni fog a stílusán!

Mivel látni fogja, hogy ez neked nem jön be!

2011. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen!!! Hidd el mindenkinek vannak problémái.

Bár akkut betegségem nincs, de

*elvettek anyámtól (3 évesen) és apám nevelt, kaptam egy nevelőanyát akivel folyamatosan harcoltam-felnőttkorra viszont rájöttem, hogy nem rossz ember, azóta is tök jóban vagyunk

*kirúgtak a gimiből- de leérettségiztem estin

*elhagyott a férjem az egyik barátnőmért (10 év után) , de talpraálltam és azóta stabil biztos kapcsolatom van

*lediplomáztam meló mellett, hogy bebizonyítsam magamnak és a családnak, hogy nekem is lesz


Hidd el, nagyon sok rossz dolog volt az én életemben is, de rájöttem, hogy hiába nyalogatom a sebeimet attól nem lesz jobb. Ráadásul bevonzod a rosszat, ha állandóan ezen keseregsz.


22 évesen miért nem dolgozol? Foglald el magad és ne fulladj bele az önsajnálatba! Sok sikert!

2011. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
valaki fordítsa már le ez a 66%os miről írogat mert én eskü nem értem :D :D
2011. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!