Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiszem, hogy egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem, hogy egy lánynak megfelelnék! Hogy miért, lentebb kifejtve, tömbösítve?

Figyelt kérdés

1. buta vagyok, sajnos.

2. csúnya vagyok, sajnos.

3. hirtelenharagú vagyok, sajnos.

4. nincsenek önálló gondolataim, sajnos.

5. félénk, gyáva vagyok, sajnos.

6. érzelmes vagyok, sajnos.

7. kitartó vagoyk, sajnos.


+


a. nincs pénzem.

b. nem foglalkozom az életemmel, mások életével szeretek.

c. nem vagyok művelt.

d. nem szándékozom diplomát szerezni.

e. depresszív vagyok.



na ugye, hogy ti is megölnétek magatokat ezután?

(ha esetleg küzdöttem azért, hogy megváltozzak, feljelentettek, megaláztak, mindne szörnyűséget csináltak, szóval...)


2011. szept. 14. 09:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Google fordító???

Webfordítás???


:) :)

2011. szept. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Nos egyszerű a válasz elmagyarázom a gyengébbek kedvéért!

22, barátom!

Tehát ebből lehet következtetni, hogy a barátjáról ír!

Ő mennyi az nem tudom hiszen nem meri felvállalni lehet az is, hogy 70 nem tudom!

De amiket leírt a kérdező a dolog egyértelmű csak sajnos nem sokan látnak a dolgok mögé!!!

2011. szept. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 bix ***** válasza:
100%

"jelentettek fel?

üldöztek téged, és volt-e az életed folyamatos rettegés? "


nem mert semmi illegálisat nem tettem. ha jogos volt a feljelentés és jogosan rettegtél akkor miről beszélünk? ha meg jogtalan volt akkor az ált bizonyítható, innentől ha nincs bűnöd nincs mitől félni. egyébként igen. töltöttem kétszer is 1-1 estét fogdában, mert megvertem két embert, persze teljesen jogos önvédelem volt mindkettő, más kérdés hogy a hivatalos álláspont szerint túlzott erőszakot alkalmaztam, de mondjuk amikor kést látsz a másiknál és ki akar rabolni akkor nem mérlegelsz, és ha ütsz akkor nem azt nézed hogy 8 napon belül gyógyuljon...


"élt-e vissza MINDEN TITKODDAL az a lány, akit szerettél, de nem jöttél vele össze? "


szinte a feleségem volt, és így még súlyosabb. és igen. visszaélt vele, mindent kiteregetett, sőt még olyanokat is amik teljes mértékben kimerítik a rágalmazás fogalmát, soha meg nem történt dolgokat, soha el nem hangzott mondatokat dobott olyan emberek kezére akik fontosak voltak nekem... nem szabad megbízni mindenkiben tudod...


"van-e maradandó, akut betegséged gyerekkorod óta?"


jah akkor ez meg már elég indok hogy megöld magad. szánalomhegy hogy amputált lábú emberek teljesértékű életet élnek, vannak aktív sportolók is, vagy nézz meg egy paralimpiát. nah azok az emberek akiket becsülök. eldobhatná az életét mert gyerekkora óta vak, vagy néma, vagy süket, le van bénulva, akármi. mégis él, és letesz valamit az asztalra...


"mert amikor már az állam sem engedi, hogy jobb ember legyél, onnan nem igazán van menekvés.

"


jah végülis hibáztasd az államot... vagy a merkúr állását. hogy TE nem jutsz sehova az nem az állam hibája, hanem a TIÉD, pontosabban a hozzáállásoddal és a küzdeni akarásoddal lenne gond, ha lenne. de nincs.


"ekem a nagymamám halt meg, aki sokat jelentett, szintén, anyám ment tönkre, hidd el, nem olyan egyszerű dolog."


mint mondtam átestem ezen. nem volt egyszerű tény, de megoldható ahogy minden az életben...


" mondom, végképp kirúgta alólam a sámlit, az az állam kegyetlensége."


mivel? ugyanmár. tipikus hibáztassunk valami nagy és gonosz dolgot. mák hogy a halálcsillagot lerombolták, mondjuk a lucas filmeket még attól hibáztathatod saját magad helyett.


addig ez fog menni amíg vagy kinyírod magad, vagy szembenézel azzal hogy igenis ez az én hibám, nekem kell megoldani, és körbenézel hogy hogyan juthatsz ki ebből.


fősuli mellett dolgoztam 6 órában a lehető legszemetebb szutykokat is amit el lehet képzelni, csak azért hogy az albérletből ne rúgjanak ki, segítsek apámat anyagilag hogy ne haljon éhen a hugommal, és ezek mellett még volt időm edzeni, élni és szeretni is. minden de tényleg minden lehetséges. aki nem akarja annak viszont a legkisebb siker se adatik meg. küzdés nélkül sehova nem jutsz el. hagyd abba itt a rinyát és csinálj valamit...

2011. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van!

De az a srác ha tényleg szeretne téged meg fog változni!

Biztosan depressziós nem tudom!

Lehet, hogy csak hülye és magát sajnáltatja de ez nem fog mindig így menni szerintem kellene neki a környezetváltozás egy olyan ember aki kizökkentené ebből a világból és lehet, hogy ha neked ezeket leírta vagy mondta azt ezért is tette, hogy bízhasson benned!


A te dolgod az lenne ha még egy picit is érdekelne téged az a kis hülye, hogy adj neki egy esélyt és segíts neki ezt az akadályt legyűrni!


Látom tényleg idegesít téged ha ennyit foglalkozol vele!

Mindenesetre ha ezt el is mondanád neki tutira jó lecke lenne számára és nem tenné ezt veled!


Adj neki egy esélyt ha szeret téged tutira meg fog változni!

2011. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Kedves 66%os idióta.Ezt magáró, írja.A "22,BARÁTOM" megjegyzés válasz,megszólítás volt.Ő ,éppen MAGÁRÓL ÍR "buta VAGYOK,nem FELENÉK meg" Ha felfogtad írj :DDD
2011. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

De ám én sem tudom most te miről beszélsz?

Ki az az amputált lábú ember?

Testvére?

Anyja?

Apja?

Kije?



Nem tudhatom hány éves az az ember de volt egyszer egy focistánk!

Kocsis Sándor!

Ha jól emlékszem az ő lábát is amputálták és ki is ugrott egy ablakon miatta!

Nem lehet tudni miért tette!

Lemondott az életről?

Ez nem derül ki!

De tutira a mi Sándorunk is csak magát sajnáltatta!

2011. szept. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Állati milyen okos vagy! :)

Vagy pedig beállítja barátomnak és a csaj írt csak, hogy esetleg ha itt járna a gyerek rá ne jöjjön!

2011. szept. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Hát ez kész :D Nem gáz egyébként beismerni, hogy félreértetted, mindenkivel előfordul :D
2011. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Biztosan! :)
2011. szept. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Kedves 66%os válaszoló,a kérdés egy önbizalomhiányos ember keresgése.Az pedig hogy képtelen vagy tévedésed elfogadására csak azt mutatja hogy te sem vagy jobb:D
2011. szept. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!