Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiszem, hogy egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem, hogy egy lánynak megfelelnék! Hogy miért, lentebb kifejtve, tömbösítve?

Figyelt kérdés

1. buta vagyok, sajnos.

2. csúnya vagyok, sajnos.

3. hirtelenharagú vagyok, sajnos.

4. nincsenek önálló gondolataim, sajnos.

5. félénk, gyáva vagyok, sajnos.

6. érzelmes vagyok, sajnos.

7. kitartó vagoyk, sajnos.


+


a. nincs pénzem.

b. nem foglalkozom az életemmel, mások életével szeretek.

c. nem vagyok művelt.

d. nem szándékozom diplomát szerezni.

e. depresszív vagyok.



na ugye, hogy ti is megölnétek magatokat ezután?

(ha esetleg küzdöttem azért, hogy megváltozzak, feljelentettek, megaláztak, mindne szörnyűséget csináltak, szóval...)


2011. szept. 14. 09:11
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

:)


De baromi szellemes ember vagy!

2011. szept. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Jólvan ,én feladom,hívf kezelőorvosodat gyógyszerészedet,én nem spammolom tovább ezt a kérdést o_O
2011. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Itt vagy nekem te!

Olyan okosakat írsz, hogy elmehetnél te is orvosnak!

2011. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Ha látod a saját hibáidat az már egy lépés a gyógyulás felé!Változtass magadon!
2011. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

A vita közben meg szerencsétlen kérdező tényleg öngyilkos lett...


Szerintem ne hagyd el magad. Valami biztosan van, amiért érdemes még élned, családod, barátaid szeretteid, gondolj rájuk. Az öngyilkosság a legrosszabb dolog amit csak tehetsz, egyrészt, ezzel csak elmenekülsz, másrészt pedig csak fájdalmat okozol azoknak akik szeretnek. Próbáld egy kicsit máshogy szemlélni a világot, lehetne a helyzeted sokkal, de sokkal rosszabb. Itt csak negatív dolgokat írtál le, pedig biztosan vannak olyan dolgok, amikben igenis jó vagy, próbáld ezeket megtalálni. És biztosan van olyan lány, akinek megfelelsz, csak még nem találtad meg. És ne add fel, te írtad: 7. kitartó vagoyk, sajnos.

Hát tégy is így.

2011. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nekem sem egyszerű az életem.Anyukámat megölték,rám maradt minden adósság 20évesen,és a kistestvérem aki nem volt csak 17,az emberek nem segítettek csak belémrúgtak,az állam nekem sem segített,tárgyalásokra jártam és félelemen éltünk amiatt az ember miatt aki ezt tette velünk,de mégis itt vagyok,mégis lettem valaki és megtaláltam a párom a legnagyobb nehézségben.Lány vagyok és gyenge.Ne mondja nekem senki hogy nem lehet felállni a rosszból.Ezt ne mondja senki......pont nekem.Valakinek nehezebb valakinek könnyebb,kérj segítséget,ha nincs rá pénzed én szivesen beszélgetek veled,de ne háboríts fel ezekkel a szavakkal.Mindenkinek vannak gondjai hidd el nem te vagy az egyetlen,ne sajnáld ugy magad,mert nem jutsz előrébb.Azt is hidd el nekem mindig lesznek akik beléd rugnak és becsapnak akármit teszel.A világ ilyen,de meg kell találni a békédet benne.
2011. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!