Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képes sok lány tuskó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes sok lány tuskó módon viselkedni egy hozzá normálisan közeledő fiúval?

Figyelt kérdés

Sokszor elgondolkodtam már ezen a kérdésen és őszintén szólva nem értem a jelenséget. Persze azért, mert magamból indulok ki.

Rengeteg alkalommal tapasztalni manapság, hogy a lányok a nekik nem tetsző srácokat szabályosan ellenségként kezelik. Az arckifejezés, testbeszéd csak alap, a hangos szóbeli megalázás még csak ezután jön. Csodálkozom rendre, hogyhogy nem sül le a bőr a képükről ezek után.

Én hímnemű vagyok, ebből következően én szoktam udvarolni, de azért velem is volt már egyszer-kétszer, hogy megtetszettem egy lánynak. Sajnos kiderült, hogy nem vagyunk összeillőek, de ez csak azután derült ki, hogy sokat beszélgettünk. Mindig tisztelettel bántam velük és soha eszembe nem jutott volna semmi olyan, ami bántó. Már maga a tény, hogy tetszem valakinek, hatalmas szimpátiát ébreszt bennem az irányába és pontosan ezért,még ha abszolút nem jön be, akkor is borzasztó nehéz ezt kifejeznem. Nagyon rossz érzés. :(

Ehhez képest ezek a p...k élvezik az egészet és még ki is röhögik szerencsétleneket. Honnan van képük ehhez?


2011. szept. 14. 12:30
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

12.46

Én kifejezetten ezért írtam a kérdésben, hogy "normálisan közeledő".

Egyébként sok srác szerintem pont ezért veszi fel ezt a stílust, mert azt látja, hogy kedvességgel semmire nem megy, míg bunkósággal már felfigyelnek rá.

2011. szept. 14. 12:50
 12/26 anonim ***** válasza:

En eleg sokat csajoztam. Talan 1-szer ha hangosabban kuldtek el, ugyhogy szerintem ez nem jellemzo a nokre...

Ez inkabb csak egy felsz benned, mintsem hogy szokvanyos lenne...

2011. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Lehet, nem tudnak mit kezdeni vele, hogy te kezdeményezel :) Ma már a lányok futnak a pasik után, ők udvarolnak... Egyetértek az előttem szólókkal, el vannak szállva maguktól és bunkók... És igen, a foglalt pasi sokkal érdekesebb... Nekem volt olyan, hogy úgy akarta felszedni a páromat egy kis k***a, hogy ott voltam mellette :)
2011. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez is neveltetés kérdése. Aki ilyen bunkó módon kezel egy visszautasítást, ez az élet minden területén olyan. Én soha nem voltam bunkó, ha nemkívánatos közeledéseket utasítottam vissza. Kedvesen megmondtam, hogy NEM, nekem nem vagy az esetem illetve komoly párkapcsolatom van. "Bunkó" akkor leszek, ha valaki nem képes megérteni, hogy nem, és nem száll le rólam.
2011. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Engem általában már úgy lecsúnyáznak, hogy meg se szólalok. :D Aztán persze érvényesül a szellemi fölényem, és szétalázom mindet, vagy csak kinevetem. :D Nem kell velük foglalkozni, majd megtanulják idővel, hogy hol a helyük.
2011. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Lehet, nem tudnak mit kezdeni vele, hogy te kezdeményezel :) Ma már a lányok futnak a pasik után, ők udvarolnak


Ne viccelj már, ez csak a közhiedelem.Szerintem az összes ún. felszedés kb. 5%-a ilyen. Még mindig bőven nekünk kell tepernünk.

2011. szept. 14. 13:07
 17/26 anonim ***** válasza:

"Lehet, nem tudnak mit kezdeni vele, hogy te kezdeményezel :) Ma már a lányok futnak a pasik után, ők udvarolnak..."


Te hol élsz, mert a környékemen nincsenek ilyen lányok...megyek oda! :D

2011. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz korosztályban és rossz személyiségűekkel próbálkoztál.Akiben van némi tartás,tisztelet és szimpatikusnak tart(ha nem is tetszel neki,vagy nem is gondol veled komolyabb ismerkedésre),az képes és elmondja őszintén a véleményét,tisztelettudóan...


Aki számomra pl egyenesen gusztustalan külsőre,de normális a személyisége,azzal sem lennék bunkó és paraszt.Normálisan visszautasítanám aztán kész.

2011. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nagyon jó hogy te még szoktál udvarolni és nem vágsz olyanokat a lányok fejéhez ami sértő.Az osztálytársaim bezzeg...16 fiúból csak EGY engedi be maga előtt a lányokat,és ő viselkedik udvariasan mindenféle értelemben.A többiek nagy részétől csak ilyeneket hallani egész nap/durva,de már megszoktuk/:le*opsz?,Úgy megd*gnálak!-és társai.Nem hiszem el,hogy várja el egy ilyen fiú bármelyik lánytól is hogy észrevegye őt,ha így beszél.Lányként viszont egyetértek az álláspontoddal,miszerint a legtöbb lány bunkó és neveletlenül viselkedik,visszautasításul kinevet és szánalmasnak titulál mert tanusítottál némi udvariasságot iránta.De megnyugtatásul mondom:hidd el,nem mindenki ilyen.Mindkét nemben vannak kivételek,te csak rossz lányoknál próbálkoztál.Sajnos az idő múlásával egyre rosszabb lesz a társadalmunk,a lányok tényleg egyre beképzeltebbek lesznek és azt hiszik övéké a világ.Nekem jobban tetszett volna a XX.század,ahol tényleg minden rendesen ment.De meg kell tanulnunk ebben a világban élni,és kiskatulyázni az olyanokat,akik bántóan viselkednek,és nem felelnek meg az elvárásainknak.Nyugalom,hidd el,nem hiába vagy udvarias,egyszer majd megtalálod az igazit,a melléd való lányt,aki értékelni fogja mindazt a kedvességet,amit az emberek felé mutatsz! :) 16/L
2011. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A mai csajok nagy része - hangsúlyozom, hogy nem az összes, mielőtt valaki megvádolna általánosítással - rendkívül pofátlan, ostoba és kifejezetten rossz indulatú. Valami fajta kifacsart egyenjogúsági maszlag miatt azt hiszik, hogy ők különben, csak mert nőnek születtek. Az előnyöket elvárják az egyenjogúság nevében, de a hátrányokat már nem. Sajnos már nem a 19. században vagyunk, ahol a nő nemhogy nem merte megalázni a férfit, de még az egyenjogúság gondolata sem merült fel bennük. Az is igaz, hogy a legtöbbnek csak akkor kellesz, ha van valakid. És nem azért mert akkor vonzóbb vagy, hanem mert akkor már nem ők a legjobb csajok, hanem a barátnőd és ez nem tetszik nekik. Ha pedig egy repedt sarkú lealáz, akkor abból már nyilván nem lesz semmi, tehát te is szépen lealázod a sárgaföldig, ahogy kell, mivel még a legvonzóbb emberen is van legalább öt olyan külső tulajdonság, amit simán ellen lehet fordítani. Az sem hat meg, hogy de hát vele is ezt csinálták és akkor ők is megteszik teljesen ismeretlen férfiakkal. Ha elgáncsol a kék inges ember, akkor az összes kék ingest ellenségként kell kezelni?
2011. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!