Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képes sok lány tuskó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes sok lány tuskó módon viselkedni egy hozzá normálisan közeledő fiúval?

Figyelt kérdés

Sokszor elgondolkodtam már ezen a kérdésen és őszintén szólva nem értem a jelenséget. Persze azért, mert magamból indulok ki.

Rengeteg alkalommal tapasztalni manapság, hogy a lányok a nekik nem tetsző srácokat szabályosan ellenségként kezelik. Az arckifejezés, testbeszéd csak alap, a hangos szóbeli megalázás még csak ezután jön. Csodálkozom rendre, hogyhogy nem sül le a bőr a képükről ezek után.

Én hímnemű vagyok, ebből következően én szoktam udvarolni, de azért velem is volt már egyszer-kétszer, hogy megtetszettem egy lánynak. Sajnos kiderült, hogy nem vagyunk összeillőek, de ez csak azután derült ki, hogy sokat beszélgettünk. Mindig tisztelettel bántam velük és soha eszembe nem jutott volna semmi olyan, ami bántó. Már maga a tény, hogy tetszem valakinek, hatalmas szimpátiát ébreszt bennem az irányába és pontosan ezért,még ha abszolút nem jön be, akkor is borzasztó nehéz ezt kifejeznem. Nagyon rossz érzés. :(

Ehhez képest ezek a p...k élvezik az egészet és még ki is röhögik szerencsétleneket. Honnan van képük ehhez?


2011. szept. 14. 12:30
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

"Nyugalom,hidd el,nem hiába vagy udvarias,egyszer majd megtalálod az igazit,a melléd való lányt,aki értékelni fogja mindazt a kedvességet,amit az emberek felé mutatsz! :) 16/L"


Kedves vagy, de ebben sajnos tévedsz. De azért köszönöm!

2011. szept. 14. 21:55
 22/26 A kérdező kommentje:

"Az sem hat meg, hogy de hát vele is ezt csinálták és akkor ők is megteszik teljesen ismeretlen férfiakkal. Ha elgáncsol a kék inges ember, akkor az összes kék ingest ellenségként kell kezelni?"


Na ez az! Remekül látod a helyzetet.Teljesen abnormális, ahogyan gondolkodnak.Egyébként elmondanék egy érdekes példát. Egyszer készítettek egy képábrát, amin a következő jelenetsor zajlott: 1. kép Főnök leordítja az alkalmazott fejét. 2. kép Az alkalmazott, azaz a családfő leugatja otthon a feleségét 3. kép A feleség, aza az anya kiabál a fiával 4. kép A fiú, azaz a gazdi belerúg a kutyába

Valami ilyesmi történik náluk is.

2011. szept. 14. 22:00
 23/26 anonim ***** válasza:

kiemelném ezt az írásodból, hogy könnyebben válaszoljak:

"Mindig tisztelettel bántam velük és soha eszembe nem jutott volna semmi olyan, ami bántó. Már maga a tény, hogy tetszem valakinek, hatalmas szimpátiát ébreszt bennem az irányába és pontosan ezért,még ha abszolút nem jön be, akkor is borzasztó nehéz ezt kifejeznem. "

ez nagyon rendes dolog, de én pl fiúknál vettem észre azt, amit te a lányoknál, ezért tartom kiemelkedőnek, amit írsz. az, hogy te kiindulsz a gonosz csajokból, olyan, mintha én a macsókból kiindulva az összes férfit hímsovinisztának titulálnám. én magam sosem bnnék szemét módon egy fiúval, akinek tetszem, tudom, mert már előfordult iylesmi. de nem fogom tagadni, hogy nagyon sok lány valóban gonosz. ez szerintem is szemétség.


18/L

2011. szept. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
De az az igazán nagy baj, hogy bár ezek a fiúk bunkók, mégis ők kapják meg az esélyt tőletek.
2011. szept. 15. 00:54
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként a válaszod, jó tudni, hogy a másik oldalon sem olyan könnyű lenni.
2011. szept. 15. 00:55
 26/26 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy ők kapják meg a figyelmet. MIUTÁN megtudtam, hogy bunkó, már sokat veszít a szimpátiámból. csak sajnos ahhoz MIUTÁN kell lenni.
2011. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!