Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb: alfa hímnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb: alfa hímnek lenni, és fiatalkorban megkapni minden lányt, vagy inkább intelligens, de visszahúzódónak, aki gazadag lesz később, és azért kap meg minden lányt?

Figyelt kérdés
Persze, végletek, de hogy látjátok?
2011. szept. 14. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

a masodik eleresehez szukseges az elso


37F

2011. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Walk With Me ***** válasza:

Micsoda választék: Vagy egy nagyképű tapló partiarc, akire tapad minden tizenéves ribi, vagy pedig valami "nerd", aki majd 30 évesen veszti el a szűzességét, de csak mert sok a pénze. :D


Inkább a 3. végletet választanám; az öngyilkosságot.

2011. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Olyan fickó aki engem akar nem minden lányt. :D
2011. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A 2-kal értek egyet.

Nem csak ez a két véglet van. Szerintem simán lehet valaki egyszerre "alfahím" és később gazdag, bár a kettő valóban gyakran üti egymást.

2011. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert aki alfahím az soha nem lehet gazdag... Ebből is látszik mennyire értelmetlen volt ebben a formában feltenni a kérdést.

Te vagy a visszahúzódó fajta aki a partvonalról nézi ahogy mások élvezik az életet és önigazolásra van szükséged mert te is érzed hogy ahogy most élsz az neked a legkevésbé jó (és most ne jöjjön senki azzal hogy "akkor mi legyen? a falu bikája?" - dehogy legyen).

2011. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem lehetsz túl értelmes, a erre vágysz!


Az igazi férfi: Jóképű,HŰSÉGES és megtudja tartani a feleségét, úgy, hogy boldoggá tudja tenni azt!


NA EZ A FÉRFIAS CSELEKEDET!

2011. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy végletek. Természetesen elméleti a kérdés.

Tudom, hogy létezik olyan, aki jóképű, népszerű és értelmes, illetve olyan, aki egyik tulajdonságot sem mondhatja magáénak.

2011. szept. 14. 18:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy ma az alfahím az ilyen kis megjátszós, sötét, degenerált, rózsaszínpólós b.zi gyereket jelenti.
2011. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem az összes nő kell a világon, hanem csak EGY!

Mindkét véglet sz@r.

21/F

2011. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

egy kis okoskodás a tisztánlátás végett: az alfa nem annyit jelent, hogy valaki férfiasan néz ki. sehol sem hallottam még, hogy a valódi alfahímek nem intelligensek, vagy csórók.

épp az a lényeg, hogy megvan bennük az, ami a bétákban nincs: irányításra, vezetésre való képesség, ügyesség, gyorsaság, INTELLIGENCIA, erős versenyszellem.

ez azért fontos, mivel az ilyenek irányítják a világot, és az ő génjeiket részesítik előnyben a nőstények a szaporodáshoz.

szóval én mindenképp alfát választok, illetve már van is egy:D

2011. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!