Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene nekem, hogy hogyan kell bánni a lányokkal ismerkedéskor, és hogyan kell barátokat szerezni? (kicsit hosszú, és össze vissza)

Figyelt kérdés

.........tehát tegyük fel, hogyha nagyon szeretném és találnék magamhoz illő lányt, aki normális lenne, akkor ........................DE itt nem a fizikai jellemzőimmel van a baj, hanem a gondolkodásommal......


A fejemben vannak problémák. Nagyon antiszociális vagyok, és visszahúzódó ha 1 lány néz én nem nézek vissza rá, úgy érzem, hogyha nem változtatok örök életemre egyedül fogok maradni.

Nem tudom, hogy hogyan kellene elindulnom azon az úton, hogy na most akkor összejövök 1 lánnyal és hosszútávú kapcsolatot teremtsek vele.

Mindig bennem van ez a érzés félek mindentől ami új, félek mindentől, a lányoktól attól, hogy nem vagyok elég jó.........és kisebbségi komplexusom is van.Már így is túl sokat halogattam, már réges-rég rá kellet volna lépnem ara az útra, ami ebből az állapotból kirángat, de egyedül vagyok, nincsenek barátaim sajnos, pedig nagyon tisztelettudó vagyok.

Soha nem szoktam nevetni, mosolyogni, beszélgetni, de vannak olyan órák, napok mikor nagyon felvagyok dobva és olyankor akárkivel nem is, inkább idősebb emberekkel el kezdek beszélgetni, kimegyek a parkba leülök 1 idős néni, vagy bácsi mellé és óra hosszákat elcsevegek velük.

Ki maradt az életemből a tinédzser korszak, mindig a házban voltam nem mentem játszani az ismerősökkel, féltem már akkor is.

Szeretnék kitörni ebből szeretnék beszélgetni a saját korosztályomban lévő fiúkkal, lányokkal, szeretnék barátokat, barátnőket szeretnék mosolyogni nevetni mint a többi ember.


Van valaki aki segítene nekem, és ellátna pár jó tanáccsal?


19f


2011. szept. 14. 19:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
ugyanezt érzem (korábbi hozzászóló "egyke" vok) és ebből nekem is elegem van...jó lenne valami okos tanács :S
2011. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
NAHÁT EGYRE több itt az ágról szakadt...:S:S:S
2011. szept. 14. 19:34
 13/29 anonim ***** válasza:
azért ez kicsit kínos és fájdalmas :S
2011. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
szerintem csak olyan ember tudna segíteni rajtunk aki már kigyógyult ebből az állapotból amiben mi vagyunk, mert azok akik "normálisak"azok nem érzik át és hiába írogatják, hogy mozdulj ki, járkálj el, barátkozz, EZEK süket fülekre találnak bennünk, kevés ez a általános biztatás......... így nem megy, soha nem is fog!!!!!!!!!!!
2011. szept. 14. 19:44
 15/29 anonim ***** válasza:
hát, reméljük valaki erre téved aki ilyen volt
2011. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Na figyu! Én dettó kirekesztett vagyok/leszek, a legtöbb társaságban. Ez valami kisugárzás, vagy nem tudom, de az emberek valahogy megérzik ezt.Nem külső függvénye. Van egy brancs, például új munkahely, vagy suliban osztály, ahová sok új ember kerül, és én hiába próbálok jópofizni és segítőkész lenni, egyszercsak jön egy tök jelentéktelen egyén, mond pár szót, és mindenki a barátja. Én meg hiába teperek. Ez történik általában. Aztán végiggondoltam, mihez értek, mi érdekel és elkezdtem olyan környezetbe járni, ami azzal kapcsolatos és ott hasonló érdeklődésűek az emberek. Így lett néhány cimbim. Vannak közös programok is, mivel ugye mindenki "szintén zenész".
2011. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
leszek a haverod írj egy privátot és felveszlek facebookon
2011. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
csak vicceltem..
2011. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

menj el pszichológushoz, ő talán tud segíteni az önbizalmadat fejleszteni meg tanácsokat is ad... azokat talán megfogadod

hát nem olcsó mulatság, de ha más már nem tud segíteni...



mellesleg kezd kicsiben az ismerkedést :D mondjuk valami üzletben kérd az eladócsajszi segítségét és stb.stb. :P


de amúgy ha még kéne egy kis lelkizés akkor nyugodtan írj :)

2011. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
kisugárzás dolog igaz lehet...hát ez van :S
2011. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!