Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti/Az emberek miért röhögik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti/Az emberek miért röhögik ki, azt aki szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Soha nem értettem, csak most fogalmazódott meg bennem a kérdést. Már általános iskolába, sőt, óvodába is furcsálltam, hogy például aki elesik, azt miért röhögik ki? Kárörvendés, vagy ennyire humoros lenne, hogy valaki eltaknyolt?

Azért ide tettem fel a kérdést (tudom, anyámat...) mert ez a részleg a legaktívabb, itt kaphatok a legtöbb választ, "közvélemény kutatás".


2011. szept. 14. 21:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én múltkor két pasit néztem visszafordulva és beleléptem a gödörbe :D Szép esés volt és magamon is rohadt jót röhögtem :DDDD
2011. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor motorral elestem a teli buszmegálló előttXD Mindenki röhögött, még én is a törött kulcscsontommal, vérző tenyeremmel:D 18F
2011. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
azértmert szeretek röhögni :D engem is kiröhögnek én csak "visszaröhögöm":D
2011. szept. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Én ha elesek, gyűlöletet érzek az iránt aki röhög. Aki meg nyomorékon röhög, vagy lenézi, azt simán kivégezném miután megkínoztam. Mert megérdemli a lelki nyomorult.
2011. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Én sose nevetek ki senkit aki elesik. Úgy teszek mintha nem történt volna semmi. Szerintem elég primitív szokás kiröhögni ilyenért a másikat.
2011. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Én sose nevetek ki senkit aki elesik. Úgy teszek mintha nem történt volna semmi. Szerintem elég primitív szokás kiröhögni ilyenért a másikat."


16:40


Szívemből szólsz, maximálisan egyetértek!

2011. okt. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

'azértmert szeretek röhögni :D engem is kiröhögnek én csak "visszaröhögöm":D"


ez elég gyenge kifogás,te ne azt csináld amit a másik,vagy alapból teis olyan pa..kány vagy?aztán ráfogod,jóó de őis,éncsak visszaröhögtem.Szánalmas.

2011. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
hát van amikor én i s röhögök magaman ha elcsúszom vagy valami ha ilyen filmbe illő szerencsétlenség ér, és akkor általába mások is velem röhögnek de az nem zavar hiszen én is nevetek magamon..
2011. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 kakas szilvia válasza:
mert ami vicces az vicces de ha a tag akin szakadunk,,,kelemetlenul erzi magat szarul azt megkimelem
2013. febr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!