Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok! Miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Miért van az, hogy szinte minden szép lány kettesével járja az utcákat, plázákat?

Figyelt kérdés
Hogy szólítsalak le Titeket így ismerkedni? :)
2011. szept. 16. 17:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
92%
a 3as-4essevel egyutt setalo lanyoknak altalaban nincs baratjuk, vagy ha van is rossz a kapcsolat es masik pasit keresnek. en igy veszem eszre.
2011. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:00


Köszi, ez is hasznos infó!

2011. szept. 16. 23:02
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

lány vagyok igaz már nem tini de tudom milyenek a nök.

a férfiak nem igazán bezsélik kia problémáikat,nem pletykálnak. a nök pont forditva. szükségünk van a bezsédre hogy kibeszéljük az összes bajunkat vagy az izgis sztorikat,pletykákat és nagyon bele is tudunk mélyedni.és azért kettessével mert igazán belsöséges bezsélgetést nem lehet többen folytatni. mi igyvezetjük le a feszkót,vagy valami izgis sztori esetén az izgalmat hogy elmondhassuk valakinek hogy képzeld az XY mit müvelt?

csak hogy kicsit megértsd a lányok agyát:)))

ti barkáécsoltok,sportoltok,mi pletyozunk:)

2011. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

utolso, hat ez alap dolog. ezen kivul sokat beszelgettek a vasarlasrol, szexrol, es a pasijaitokrol. ez kb napi tema.


amugy a noi agyat nem lehet megerteni:

[link]

nekem 5 perc utan megfajdult a fejem :D

2011. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Ugyan már. Én tudom, hogy hogyan gondolkodnak a nők, mi kell nekik pedig még csak 18 éves vagyok. :P


22:39

Fogadok, hogy az a képet egy férfi csinálta. Amúgy nem nehéz ezen végigkövetni egy golyó útját. :)


18/f

2011. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

mi 20-25-en indulunk vásárolni fiuk lányok és olyan jokat baromkodunk:$$

am azért mégis jobb ugy mmenni a városba hogy nem vagy egyedül meg legalább van kiwel beszélgetni:))

2011. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Mi ketten szoktunk meni, de olyan hangosaká vagyunk hogy mindenki minket néz... de ha leszólítana minket egy fiú nem tudom mit csinálnánk... ;D de hajrá
2011. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátom, akivel így ismerkedtem meg és életem egyik legszebb napja volt.

Megkért teljesen idegenben, hogy próbáljak fel neki egy ruhát, mert pont olyan alakom van, mint a nővérének, és születésnapja lesz. Aztán mikor felvettem, elkérte a számom, és közölte, hogy nincs nővére, viszont én gyönyörű vagyok ebben a ruhában :) A barátnőm addig diszkréten arrébb ment, nem volt belőle semmi probléma.

2013. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
hány éves vagy?
2014. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én speciál (szinte) mindenhova a barátnőmmel megyek azért útközben mégiscsak jó beszélgetni valakivel főleg a barátnőddel másrészről pedig nagyobb biztonsægban vagyunk. Nekem anyukám mindig azt mondta ne mennyek egyedül nagyon sehova. Azóta felnőttem, de megfogadtam a tanácsát. Mióta meg ellopták a táskámat azóta főleg.
2014. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!