Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a közös ezekben a srácokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a közös ezekben a srácokban/ férfiakban? (külsőre)

Figyelt kérdés
Most pár sztárt mondok, aki tetszik, és szeretném tudni, hogy mi a közös vonásuk: az orruk, a szemük, a hajuk, vagy a szájuk, vagy milyük ? Pl: Enrique Inglesias, Eric Saade, a Jedward- ikrek, Bruno Mars, Michael Weatherly, Beck Oliver -most ennyi jut eszembe:) ( értelmes válaszokat várok! :)
2011. szept. 16. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A vagyonuk.
2011. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert az a külsejükön is meglátszik...
2011. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ha jól vettem észre mindegyiknek van orra szája füle szeme
2011. szept. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
MIndegyik b*zi.
2011. szept. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
homokládák?
2011. szept. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindegyiknek van farka
2011. szept. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Azért írtam sztárokat, mert ha beírod google képkeresőbe, akkor tuti találsz róla képet, míg ha egy konkrét nevet mondok az ismeretségi körömből, akkor nem biztos, hogy találtok róla képet, és linkelni sem tudnék/akarnék.

A pénzük baromira nem érdekel, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy mi a közös vonásuk - és nem a sminkre gondoltam.

Ha ezek után értelmesebb válaszok jutnak az eszetekbe, kedves előző kommentelők, akkor meghallgatom. De akinek nem, az legyen szíves, és ne is írjon. Thanx:)

2011. szept. 17. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!