Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar fiú-cigány lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fiú-cigány lány?

Figyelt kérdés
Ma orvosnál voltam, és ott volt egy nagyon szép :$ cigány lány, elég kulturáltnak tűnt, nem ordibáltak hangosan stb :D. Megfordult a fejemben futólag, hogy itthon mit szólhatnának hozzá... Nektek mi a véleményetek erről?
2011. szept. 19. 13:08
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
undorító 20
2011. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
nem nem ez csak ahogy írtátok meg írtam képzelődés. már annak is örülnék ha magyar lányt találnék. :)
2011. szept. 20. 10:22
 43/51 anonim ***** válasza:
Ne provokálj!
2011. szept. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Finom a punc*ija az tuti!
2011. szept. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

felőlem nekem 8.

jöhetne magyar, cigány, román........oly mind 1 csak legyen már valaki.


19/f szűz

2011. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem a provokáció volt a célom!


utolsó: felőlem is lehetne román meg az isten se tudja mi... ha normális akkor kit érdekel? :) hülyék meg minden nép közt van. ne aggódj majd megtalálod te is a párod biztos :) akárcsak én

2011. szept. 25. 16:52
 47/51 anonim ***** válasza:
Minden cigány egyforma. Igen általánosítok, mert ez így van, tényleg egyformák!! Egyszer megismertem neten egy hozzám közel élő csajt, találkoztunk, és az első találkozásnál rögtön össze is jöttünk. Szöget ütött a fejembe hogy sikerült ilyen hamar, a csaj nagyon nyomult. Nem látszott rajta semmi gyanús, a bőre fehér volt, nem nézett ki rosszul, úgy aránylag rendben volt, leszámítva hgoy úgy bagózott mint egy csöves, és ettől bűzlött mint egy antiszociális. Aztán egy nap megkért arra hogy egyik reggel mikor találkozunk vigyem el a két tesóját az iskolába. Oké beleegyeztem, legalább megismerem a családját, hát kérlek, mikor beszállt a két kis zsebp.öcs a kocsimba szinte sokkot kaptam. Az egyik olyan gusztustalan kinézetű, lapos homlokú hófehér fogú kis gizda fekete hajú cigány volt, azt hittem elhányom magam. Azon a napon találkoztam a csajjal utoljára. Szakítottam is vele egy az egyben, nem vagyok rá kíváncsi, de hamar túljutott ratjam, egyből összejött valaki mással, sőt mi több előttem is volt valakije, de miután szakítottak, eltelt kb egy nap és jöttem én....hát nem nevetséges? Úgyhogy időben észbe kaptam, és lepattintottam a csajt, nem telt el 3 nap az ún. kapcsolatunkból. Azóta se bánom, cigánnyal nem kezdenék még akkor se ha heréléssel fenyegetnének. A cigány az cigány marad, még akkor is ha keveredik, a kevert még veszélyesebb, mert nem lehet megkülönböztetni a többitől, és puff már benne is vagy a lecsóban....vesztedre...
2012. máj. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, egy normális cigány lánnyal én személy szerint maximum akkor jönnék össze, ha örökre elköltözhetnénk egy távoli ismeretlen országba. Vannak normális cigányok, ez tény, csak hát sajnos neki is van rokonsága, és elég, ha tíz a legrosszabb fajtából előkerül...
2013. jan. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nem tudja leélni egy magyar az életét cigánnyal!(ritka, nincs róla statisztika sem)

Ahogy öregszik előtör belőle a kultúra, egyezzünk meg ebben!

Példa, voltam gazdag cigány lagziba, volt minden, szinte minden aranyból, de éjfél után nyúlcipőt kellett húznia magyaroknak, mert kijött belőlük a romaság!

Ennyit erről a kérdésről, lehet választani!

2013. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:
En is Így vqgyok magyar fiu vagyok es nagyon beleszerettem egy cigány lányba. De a csaj tok rendes őszinte velem. Es mar volt csók is szerintem a származás nem befolyásolja a szerelmet .. Neked IS Hajrá a csajnal.
2015. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!