Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar fiú-cigány lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fiú-cigány lány?

Figyelt kérdés
Ma orvosnál voltam, és ott volt egy nagyon szép :$ cigány lány, elég kulturáltnak tűnt, nem ordibáltak hangosan stb :D. Megfordult a fejemben futólag, hogy itthon mit szólhatnának hozzá... Nektek mi a véleményetek erről?
2011. szept. 19. 13:08
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
52%
Igen, előítélete nemcsak a magyarnak van, a cigánynak is. És nagyon sok rossz tapasztalatot szerez/szerzett az ember lánya. Míg élek nem felejtem el, a tanítás alatt szerzett 'élményeimet' a cigány diáksággal + családjukkal. És nem voltam akkor még rasszista. Persze ma már azt mondom, inkább ők, mint a fekák. És mielőtt egyesek elkezdik védeni őket, csak akkor tegyék, majd ha éltek velük egy házban.
2011. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem azt sem kedvelnék sokan, hogy a cigányok nagyon "praktikusan", spártaian élnek és gondolkodnak. Függetlenül attól, hogy jó vagy rossz emberek, nagyon beszűkült a gondolkodásmódjuk, még azoknak is, akik egyetemre jártak. Ez egy hozott dolog. Nem szeretnek olvasni, bővíteni a tudásukat, nem jártasak a kultúrában. Nincs meg bennük a tisztelet az anyagi javak iránt, nem vigyáznak a saját és más dolgaira, rendetlenek.

Cserébe (és amiért nagyon keresettek) odaadók, szinte már szolgai szinten, hatalmas munkabírással(igen), csak ne mérgesítse fel őket senki, mert akkor kő kövön nem marad.

Szerintem magyar emberhez abszolút nem illik a cigány, de miért kellene azt hinni, hogy 2 nép mindenképpen passzol egymáshoz? A gond akkor kezdődik, amikor valaki ezt hiszi.

Szerintem keress egy magyar lányt, sokkal jobban jársz.

2011. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

hú akkor nekem nagyon bele kéne húznom mert a testtömeg index szerint alultáplált vagyok :D de ez jelzi is a pénzem mennyiségét mert nem sok van :)


az apus válaszoló... lány vagy? stefánia?

2011. szept. 19. 13:49
 24/51 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de nem Stefánia.:)
2011. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
akkor jó :)
2011. szept. 19. 13:56
 26/51 anonim ***** válasza:

...volt ott egy cigány lány

nem ordibáltak hangosan


Kik nem ordibáltak hangosan? Az az egy darab lány egyedül?

2011. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

"igen vannak nagyon szép fiatal cigus lányok de ,könyörgöm 25 évesben már elveszíti a bájosságát, a nagy többség ,de tisztelet a kivételnek!"


én ismerek egy cigány nőt, elmúlt 40 éves, van egy felnőtt lánya, de basszus úgy néz ki, mintha most töltötte volna a 30at :o

majdnem hanyatt dobtam magam, mikor megtudtam a valódi korát.

amúgy rendes, dolgos, akárcsak a másik cigány asszony, akit én ismerek. persze aza a baj, hogy ez a kivétel sajna.

és az is általánosítás, hogy nem szeretnek olvasni, nem bővítik a tudásukat, mert az idősebbik ismerős nagyon sokat tanul, főleg eü témában. folyamatosan képzi magát, és már olyan magas fokon van, hogy sokan fejet hajtanak ha meglátják.

2011. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
senki se ordibált csak mint tudjuk a cigányok örökké mindenhol hangosan beszélnek már már ordibálásnak is lehet mondani
2011. szept. 19. 14:26
 29/51 anonim ***** válasza:
44%

Nem az a gond, hogy cigány vs. magyar, hanem az, hogy teljesen más értékek szerint nevelkednek ők, és nevelkedünk mi. Ez nem elítélendő, nem rosszabbak ők, csak mást tartanak helyesnek.


Apukám szerb. Két éves koromban elváltak a szüleim, mert előjöttek a kulturális különbségek: pl a szerbeknél a nő nem szólhat bele abba, hogy merre jár, mit csinál a férj, segít-e a gyereknevelésben, bevásárlásban, házimunkában. Ott a nő csak akkor szólalhat meg, ha erre engedélyt kap. Anyum persze ezt nehezen viselte, ő nem ilyen családban nevelkedett.


A szerb nők ezt elfogadják, ők így szocializálódtak.

2011. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
15%

Na, akkor most a teljesség kedvéért szedjük össze a magyarokkal kapcsolatos negatív sztereotípiákat is:


hangosak

lopnak (emlékeztek a táblákra: Magyar, ne lopj)

kontroll nélkül zabálnak a svédasztalnál

nem beszélnek idegen nyelveket

szemetelnek az utcán

rasszisták

könnyűvérűek a magyar nők

zsugori nép, fogához veri a garast

az illemszabályokat nem ismerik

ész nélkül veszik fel a hitelt, amit aztán a fele sem tud visszafizetni

zsíros a magyar konyha

külföldön csak az aljamunkára tudják alkalmazni őket


Bár a szüleim magyarok, de kiskorom óta csak látogatóba megyünk Magyarországra és elhiheted nekem, gyakran vágják ezeket a dolgokat az arcomba, mert a nyugat-európaiaknak kb. ennyi jut eszébe, ha azt mondom, hogy magyar vagyok. Szerinted??

2011. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!