Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar fiú-cigány lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fiú-cigány lány?

Figyelt kérdés
Ma orvosnál voltam, és ott volt egy nagyon szép :$ cigány lány, elég kulturáltnak tűnt, nem ordibáltak hangosan stb :D. Megfordult a fejemben futólag, hogy itthon mit szólhatnának hozzá... Nektek mi a véleményetek erről?
2011. szept. 19. 13:08
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
67%
neee, ne, ne.
2011. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
92%
Suba-subához,guba-gubához.Ezt tartották régen,milyen igazuk volt!
2011. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
na igen, most ahogy megnéztem mennyi válasz jött előtte gondolkodtam a szülőkön is...ők még lehet elfogadnék de a rokonságtól félnék :DDD megmaradok én a fajtámnál... bár ha össze is jönne velem egy lány örülnék :D
2011. szept. 19. 13:25
 14/51 anonim ***** válasza:
80%
igen vannak nagyon szép fiatal cigus lányok de ,könyörgöm 25 évesben már elveszíti a bájosságát, a nagy többség ,de tisztelet a kivételnek!A másik gond az ott kezdődik ,hogy ég és föld a kultúráink közt a külömbség,na ezt kel tudni kezelni! ezzel szokott a gond lenni!
2011. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
93%
Előbb megismerném, kikérdezném a családjáról. Hogy mik a szokások, hogyan él a család? Sajnos, a konfliktusokat tényleg elég durván reagálják le. Ezt látták otthon. Ezért fontos, milyen a családi háttér. Óvatosan.
2011. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
55%
Szomszédaink pont egy ilyen házaspár.A nő a roma,még most is gyönyörű,legalább 10 évet letagadhatna,tökéletes alakkal,meseszép arccal,2 diplomával,jó állással,felső vezető pozícióval.A férj fehér,ő is nagyon jóképű.Két gyerek,14 és 12 évesek.Nagyon régóta házasok.A férj viszont csak hétvégén jár haza,másik városban dolgozik.Jól megvannak,viszont a férj szemet huny..A feleség elég csalfa,volt már egy pár barátja a férj mellett.
2011. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
53%
Fiatalon szépek, de a többség 30 évesen úgy néz ki, mint a saját nagyanyja. Sajnos a vérüket nem tudják megtagadni, azonkívül én nem akarnék cigány unokát, és nem azért mert az, hanem mert nem bírnám elviselni, hogy mindig bántják a származása miatt.
2011. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
72%

Nekem apukám cigány.

De nem viselkedünk cigányosan, és az egész családom normális, dolgozik, értelmes, majdnem mindenki diplomás.

Mégis, ha a volt barátom sértegetni akart, akkor folyton "cigányozott".

Mondjuk azért alszom hétvégén sokáig, mert cigány vagyok, és lusta.

Előítéletesek az emberek.

És nekem ez rosszul esik.

2011. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy a no is szemet huny, hogy kedves ferje mit csinal a masik varosban hetfotol-pentekig?
2011. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
69%
Azt se felejtsd el, hogy náluk a jólét fokmérője, hogy milyen kövér valaki. Presztizskérdés, hogy a férjhezmenetel után pár évvel legalább 90 kiló legyen.
2011. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!