Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az hogy itt (mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az hogy itt (mindenki) mindenkire állandóan rá nyit szex, maszturbálás vagy csak meztelenkedés közben?

Figyelt kérdés

Ennyire bonyolult a kopogás és "Rigli, azaz tolózár, kampós beakasztó, elfordítós zár, stb." felszerelése? - ami pár száz Forint/db.


Azt tudom hogy az amcsik perverziója hogy rányithassanak a másikra. De ezt a magyarokról nem tudom hogy így lenne. És még az USA-ban is több államban nincs ez így. (Van zárhatóság.)


2011. szept. 19. 15:33
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

A meztelenséget most már értem.

De gondolom azért abban a lakásban volt szex és/vagy maszturbáció is. Ezt még nem értem.

2011. szept. 19. 16:27
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Szex részemről nem volt (akkoriban még nem volt divat 13-14 évesen szexelni :D), maszturbálni meg akkor kellett, mikor nem voltak otthon. :P

De én se láttam/hallottam anyámékat soha, pedig kicsi volt a ház.

2011. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Értem.
2011. szept. 19. 16:35
 14/22 A kérdező kommentje:

Hogy van az hogy itt (mindenki) mindenkire állandóan rá nyit szex, maszturbálás vagy csak meztelenkedés közben?


Mindenhol tilos bezárkózni?

2011. szept. 20. 08:30
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nem lehet be zárni az ajtót, és a szobánk úgy van h bárhova el akarsz szinte menni a házba muszály előtte elmenni... és ált. be is szoktak nézni, szóval nekem már van egy " 6. érzékszervem " mert 90% meg tudom mondani h valaki elkezdett jönni a szobánk felé.
2012. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
"Hogy van az hogy itt (mindenki) mindenkire állandóan rá nyit szex, maszturbálás vagy csak meztelenkedés közben?"
2012. júl. 6. 02:39
 17/22 anonim ***** válasza:
nincs zár az ajtónkon. a régi lakásunkban volt, de ha ott bezártam, akkor ki volt anyám akadva hogy minek zárom be, és amikor ott volt a barátom, akkor túl feltűnő lett volna ha bezárom. mi nem szexelünk akkor ha itthon vannak és kész :D náluk könnyebb, az ő szülei soha nem nyitnak be ha én is ott vagyok :)
2012. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#6 miért, ha nincs vendég, akkor nem kopogtok?
2012. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

@#18

Nem kell, mert akkor nem zárjuk az ajtót kilincsre sem. :)

2012. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
39%
Mert ez egy hentai anime.
2014. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!