Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az hogy itt (mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az hogy itt (mindenki) mindenkire állandóan rá nyit szex, maszturbálás vagy csak meztelenkedés közben?

Figyelt kérdés

Ennyire bonyolult a kopogás és "Rigli, azaz tolózár, kampós beakasztó, elfordítós zár, stb." felszerelése? - ami pár száz Forint/db.


Azt tudom hogy az amcsik perverziója hogy rányithassanak a másikra. De ezt a magyarokról nem tudom hogy így lenne. És még az USA-ban is több államban nincs ez így. (Van zárhatóság.)


2011. szept. 19. 15:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az usa-ban sem államonként változik, hogy bezárják-e magukra az ajtót a népek :P

Én meg azért nem zárom magamra, mert így alakult: ha bezárom, rögtön tudják, mire készülök (de van, hogy telefonálásra), és bár nincs vele baj, csak mégis túl nyilvánvaló.

Ellenben ott a húgom, akinek általában zárva van a szobája. (Ugyanabban a házban, nem másik államban)


Sőt sztem azért zárja be néha mert én meg nem zárom be az enyémet...

2015. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
maszturbálj hangosan kit érdekel ki hallja szard le mit gondolnak szülők,lakótársak,tesók,haverok
2018. jan. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!