Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokrol akik otthon az udvaron meztelenül vannak?

Figyelt kérdés
Ha az utcán jártok és benéztek egy udvarba és a háziak épp meztelenül kertészkednek ?
2011. szept. 20. 16:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
97%

Mindenki azt csinál amit akar. :D

Én nem ítélem el őket, bár én nem vetkőznék le az udvaromba, még akkor se ha tudom,hogy nem lát senki...


Nekem pár barátnőm szokott meztelenül napozni, hogy szép barnák legyenek mindenhol,ne látszódjon a bikinivonal.

2013. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
57%
Ha csini csajszi lenne, akkor odakúsznék és belenyalnék a punijába :)
2014. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
22%

igen én is a nád kerítést akartam mondani. Hogy legalább, akkor privátban, persze oké ő dolga. Csak a franc akarja bámulni, na mind1, én tuti nem, még családom előtt se.


Mondjuk nekünk amúgy pont körbe van nádazva a kerítés, esetleg ha egyedül lennék otthon, de én úgyis olyan bazi nehezen barnulok, hogy gyakorlatilag semmi értelem... max csak leégetném a tököm, annak pedig semmi haszna nem lenne. Ja közbe meg szét izzadnák, meg kiszáradnék, és úgyis ha már 15 percnél többet lennék kint megégnék, főleg erős napnál.


szóval ja, ennyi ellen érv mellet ha belegondolok igazából full felesleges lenne kimennem meztelenül a kertbe, max poénból, azt meg minek. Az elég hogy itt a kérdés alatt elképzelem milyen lenne

2014. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egészségére :)
2014. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
93%
Lazák
2015. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
96%

Csak azt nem értem mi a fenéket kell más udvarába bámészkodni?

Ha fürdő ruhát húzok, majd le tekeredik a fejük a bringáról, meg úgy vezet, hogy oldalt lóg ki az arca-nyelve....

Otthon vagyok, akár meztelen is lehetnék!

Nézzen már mindenki előre...

2016. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Titusztitusz ***** válasza:
Hű 16-os...Ez a "majd letekeredik a fejük a bringárol, ha látnak fürdőruhában az udvaron", valahogyan nagyon ismerős dolog nekem...Ugyanis az ilyesmi meglehetősen jellemző dolog rám...A végén még kiderül, hogy itt lakol a szomszéd utcánkban, ahogy mondani szokás...
2016. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
94%

Na Titusztitusz te" vén róka"-akkor leg közelebb csengess be a bringát hagyd hanyagul az út közepén és panaszkodj, hogy fáj a nyakad! -Nem mondom biztosra de lehet teszünk rá egy jéghideg Heinekent-mondjuk tőlem ennél többet nem kapsz!

De kedves legyél ám, meg mosolyogj mint a tejbe tök mert máskülönben a kutya viszi a söröd:)- ő pedig se nem szuka se nem barátságos.

Tehát csak lazán!

2016. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Titusztitusz ***** válasza:
19%
Mi? Én mint "vén róka"??? Hát ez jó volt...Amúgy valszeg akkor nem az lehetel akire gondolok, mert az az illető szándékosan illegeti magát olyankor az udvarán jól bevágódó fürdőruhában, amikor tudja, vagy sejti, hogy arrafelé fogok majd bringázni előbb-utóbb...Éshát ha te lennél az az illető, hát valszeg 2 hétig táncolnál örömödben, ha tényleg leállítanám a bringát, és benéznék hozzád hűsölni egy kicsit...(Meg egyebeket is csinálni...)Dehát mivel nős fickó vagyok sajnos kénytelen vagyok beérni mindig a "fejtekeredéssel" kizárólagosan...Sajnálom, de ez van, akár te vagy a nevezett illető,akár nem...
2016. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
90%

# Hát 19-es ez most így elég gyenge volt!

Majd én csöngetek nálad # 18-as én még be is férek a kapudon -nincs olyan nagy arcom mint Tituszmanusznak...

Mosolygok is,és ha meg harapsz te vagy a kutyád - hát így jártam...

Amúgy nekem is van párom,de egy bikinis kedves nőért aki sörre invitál igen bevállalós vagyok!

Nem mint egyesek akik nősen tekergetik a fejüket és még ők várnak rajongást,röhej komolyan.


Nyár van,meleg van az jó ha a nők,lányok levetkőznek - csak,hogy a kérdésre is válaszoljak!

2016. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!