Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokrol akik otthon az udvaron meztelenül vannak?

Figyelt kérdés
Ha az utcán jártok és benéztek egy udvarba és a háziak épp meztelenül kertészkednek ?
2011. szept. 20. 16:54
1 2 3 4
 21/31 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Na...Hát mi van 20-as? Csak nem kedvet kaptál egy kis "kakaskodásra"? Nyugodj le kérlek...Felesleges erölködnöd, mert az ilyesmi figurák mint te, a nyomomba sem szoktak érni semmilyen téren sem, úgyhogy amennyiben kedvet kapnék bármikoris a fórumtársnőre, egész biztos lehetel benne,és énis az vagyok, hogy ENGEM választana, nem pedig tégedet...Úgyhogy ne erölködj, inkább várd az esti meccset a tévében, az inkább való neked, mint a "nőzés" némi tehetséget is igénylő tudománya...
2016. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
89%
Mi is szoktunk a párommal így lófrálni a kertben,de ő egy olyan pasi,hogy aki engem bámulni mer azt gyorsan lehűti a slaggal! :)
2016. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

#19-es Mondjuk ha én táncolnék (kizárt,hogy neked de ha még is látnád)- két hétig lógatnád a nyelved utánam - az asszonykád meg be íratnád intenzív tánc kurzusra!


Tehát tuti nem a leírt illegetős pcsa vagyok.

Te meg nem a szomszéd utcai tag,mert egyrészt neki humora is van,másrészt meg kedvesség is szorult belé.


- Ezen kívül ha egy nő sörre invitál,az nem azt jelenti,hogy a hirtelen, frissen fazonírozott mókuskáját ajánlja fel neked!

-El vagy te tévedve!

- Szerelj GPS-t a bringádra!



https://www.youtube.com/watch?v=fLz8Go2DSg4


#20-as Hidd el ez nem az az utca...- mehetsz te is tovább a 19-majd mutatja az utat!

2016. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Titusztitusz ***** válasza:
32%
Nade kedves fórumtársnő...Mintha kissé neheztelnél rám valami miatt...Vagy legalábbis nekem úgy tűnik a dolog...Mondjuk jó-jó...A 20-as barátunk, minden jel szerint összetévesztette ezt a portált valami "badoo", vagy "tinder" féle társkereső portállal, ez a kis tévedése engem is bosszantott egy kicsit, nade azért ha vannak is itt időnként a 20-ashoz hasonló szánalmas lúzerek, azért az nem ok arra, hogy csak holmi "19"-esként emlegessél engemet is...Van nekem becsületes nicknevem is, amire szerintem eddig még nem hoztam szégyent egy portálon se...Na mindegy...Sajnos tényleg énis úgy érzem, hogy nem te vagy az a bizonyos hölgy a szomszéd utcábol,dehát annyi baj legyen...Az a lényeg, hogy szimpinek tünsz, meg azt írtad, hogy igencsak jól is nézel ki...Hát nekem már ennyi elég is, hogy megkedveljek valakit ezen a portálon...És elragadó humorod is van, már ezt is észrevettem...Szóval csupa szimpi tulajdonságokkal bírhatol....Éppen ezért ne is nehezteljél rám amiatt, hogy hogy néhány pillanatig tényleg megfordult a fejemben az, hogy megbeszélek veled egy személyes talit is, de aztán eszembe jutott hirtelen, hogy nem tehetem meg a dolgot sehogyse...Egyrészt azért nem, mert van feleségem, másrészt pedig azért nem, mert van netbarátnőm is, aki pedig meglehetősen féltékeny alkat, úgyhogy ha meglátja valamikor azt, hogy miket írtam itt neked, hát...Valszeg nem fog túlságba örvendezni...Szóval ne neheztelj rám túlságosan amiatt, hogy nem tehetem meg azt, hogy nagyon összemelegedjek veled itt, ezen a portálon...Bármennyire is szimpinek talállak...
2016. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Azt,hogy magánélet. És ha jól esik nekik akkor egészségükre. De azért a gyerekek előtt inkább ne😀 Vagy tuják,sövények legyenek körbe
2016. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Amennyiben jó nő a háziak nőtagja,úgy módfelett kedvelném az ilyen látványt,(Sajnos ilyen dologhoz még nem volt szerencsém...Mármint meztelen nőt látni kertészkedni valahol...)de ha a nő rusnya szipirtyó lenne, úgy alighanem komoly hányinger kerülgetne...
2016. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Semmi különös, de az ilyenek az esetek nagy százalékában nem az a kifejezett szobortestű emberek köreiből valók.

Nudlista strandon is elég ritka a szép ember, annál inkább az 50-es, 60-as korosztály.

2016. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Sajnos az a tapasztalat, hogy az emberek abban az életkorban kezdenek el vetkőzni, amikor már régen nem kellene!!


Amúgy rohadt nagy tévedésben van aki azt hiszi, hogy a saját ingatlanában azt csinál amit akar!!

Ugyanis pl. nem égethetsz gazt az udvarodon, vagy nem zajonghatsz a benzines fűnyíróval hétvégén, és senkit sem kényszeríthetsz arra, hogy nézze a ványadt narancsbőrös gusztustalan se. gedet, és a térdig lelógó melleidet, vagy a János bácsi térd közeli golyóit....

2016. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nagyon jó meztelenül lenni otthon, mindenki azt csinál a saját udvarában amit akar.
2017. márc. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Itt a nyár lehet meztelenkedni
2017. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!