Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem ezt a srácot, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt a srácot, most mi van?

Figyelt kérdés

Az osztálytársamon sokszor észreveszem, hogy néz, aztán amint rápillantok, arrébkapja a tekintetét.

Én is nézek másokat persze, de akkor nem fordítom el rögtön a tekintetem, ha létrejön a szemkontaktus.


De folyosón meg csomószor van, hogy kerül, vagy ma is például a fiú wcből jött kifelé, meglátta a folyosón jövök, feléje, és visszafordult, és nem is nézett rám, hanem befelé nézett a mosdóba... pedig nem beszélgetett ott senkivel, nem volt ott senki (nyitva van mindig a fiúmosdó ajtaja ezen a szinten :DD)


De máskor meg szívesen segít: pl. nyáron egy vizsgám előtt írtam neki egy levelet hogy ő mit kapott vizsgán (elsősegély vizsga) miket nézzek át mit tanuljak meg ami BIZTOSAN lesz a vizsgán és tök jól leírta (hosszan) hogy őneki anno mit kellett elmondania, stb. meg hogy miket ajánl hogy átnézzek mert nagy valószínűséggel lesz vizsgán.


miért fordítja el csomószor a fejét ha ránézek, nem tudom :S

17l


2011. szept. 21. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nála, az a legtisztességesebb.
2011. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1 Totálisan beléd van esve.

2 A fiúk már csak ilyen szerények :)

2011. szept. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Félős, önbizalomhiányos. Valószínűleg tetszel neki, de úgy érzi, hogy esélytelen a dolog. Ha nem érdekel téged, akkor jobb, ha kerülöd, mert kényelmetlen számára. Ha meg akarsz tőle valamit, akkor valahogy érd el, hogy lássa, hogy értékeled, van nálad esélye, és nem nézed le.


Biztos hülyén hangzik mindez, de így működnek a félénk emberek.

2011. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert tetszel neki és mert nagyon félénk.
2011. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen félénk vagyok.

18/F

2011. szept. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem beszélget velem! sem neten: facebookon sem szoktunk, msnen se, suliban annyit:

"nem tudod hogy ma van XY tanár?" mikor írunk töriből? stb, szal suliban nagyon röviden.

2011. szept. 21. 12:07
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor írj neki te
2011. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kezdeményezd te a beszélgetést, vagy ha nem érdekel, hagyd a francba.
2011. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy tetszel neki,csak félénk. Azért nem beszélget,mert fél,hogy nem tudna miről beszélgetni és azért válaszolt olyan hosszan,mert örült,hogy te az ő segítségét kéred.
2011. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!