Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vág a legtöbb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peston kérdése:

Miért vág a legtöbb lány gőgös képet?

Figyelt kérdés

Ahányszor megyek az utcán, sokszor olyan csajok jönnek velem szembe, akik tök gőgösen, szinte lenézően néznek az emberekre... vagy szilikonosan, ha épp VV Szandika invázió van.


Kérdem én: miért? Reggel a borongós égen elvakít a nap, láthatatlan citromot szagoltok, vagy eszetekbe jutott, hogy... "tesztek a kettesért suliban ma", és ezért nem lelkesedtek?


Kicsivel több vidámság, mosoly jobban elkelne, nem? :D


2011. szept. 21. 12:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Békéscsabán sok gőgösnek tűnő lányt látok. :)
2011. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Rossz idő, de csak reggel.. de ezek délután is ölnek. :S A nők érthetetlenek, ez fix. :D


Gyula űberli Csabát is szerintem ebben. :S :D

2011. szept. 21. 12:56
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért Csabán, a belvárosban, rengeteg van. :D
2011. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Csabán a csajok olyanok, hogy "Nem látom az arcukat a röhögéstől, olyan hangos" :DDDD
2011. szept. 21. 13:07
 15/17 anonim ***** válasza:
Valóban sokan röhögnek, ezt én is észrevettem. Viszont, sok gőgös-arcút láttam már. :D
2011. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik magukról, hogy ők fingják a Passzát szelet. Közben pedig csak jelentéktelen ribancok.
2011. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Én annyira még nem... de lehet igazad van. :D Gyulát tudom biztosra, hogy Gőgfalva. :D


Lehet, hogy azt hiszik, hogy Ők sz*rták a spanyolviaszt, sok ilyen van. :S (Tisztelet a kivételnek!)

2011. szept. 21. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!