Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik otthon meztelenül alszana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik otthon meztelenül alszanak, ha mennek vendégségbe ott is meztelenül alszanak?

Figyelt kérdés
biztos voltak már ebböl váratlan szituk, éjjel meztelen vengéd megy a wc re :)
2011. szept. 21. 14:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
otthon meztelenül, de vendégségbe azért mégis van egy határ :D
2011. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%
Ha pisálnom kell, akkor magam köré csavarom a farkam. Én meg így.
2011. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%

Én tangában és pólóban alszom, tökmind1 hol vagyok.

Annyi a különbség, hogy itthon nem, de máshol magam köré tekerem a takarót ha mászkálok. :)

2011. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
szia! Jani vagyok 27 éves ! Én itthon is és vendégségbe is pucéran alszok nem zavar ha bárki meglát pucéran!
2011. dec. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Itthon is csak akkor alszom meztelenül, ha meleg van, de máshol nem tenném meg. Amúgy is szégyenlős vagyok, én hálóing+bugyiban alszom vendégségben, itthon nem veszek a hálóing alá bugyit, annyi a különbség.


22 L

2012. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi itthon is és vendégségben is meztelenül alszunk, ha vendégségbe megyünk akkor az ágy mellé van készítve köntös vagy póló. Meglepetés inkább akkor van ha nálunk van vendég és otthon félálomban megszokásból megyünk ki a mosdóba. Hát ilyenkor volt már nagyot nézek.
2012. febr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindig, minden körülmény között meztelenül alszom.
2013. ápr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
33%
Horgásztábor volt. 15 éves voltam, a haverommal kellett franciaágyban aludnom. Ő boxerben, én meztelenül aludtam. A haverom alvás közben rám dőlt és én felébredtem. A farkam már állt, én meg belenyúltam a boxer3be és jól a seggébe nyomtam az ujjam. Felébredt és kényeztetett. Nagyon jó volt, máskor is összejártunk.
2016. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 mooti ***** válasza:
Én 13 éves korom óta alszom meztelenül. Most már el se tudom képzeni, hogy felvegyek valamit. Mikor vendégségben aludtam, mindig elmondtam, hogy meztelenül alszom remélem nem zavarja őket. Volt akit zavarta volt aki azt mondta nekik mindegy. Ahol zavarta a vendéglátókat és este kimentem vécére fevettem magamra valami alsót de ahol nem zavarta a vendéglátókat ott tusolás után sose vettem fel semmi textilt
márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!