Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bírjátok a jersey csajokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bírjátok a jersey csajokat?

2011. szept. 22. 10:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez hogy jön ide?

Te kérdezted. Mi válaszoltunk rá. Ne csak a pozitív válaszokat akard, a negatívakat is fogadd el.

2011. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Hármunk közül akkor is én vagyok a leginteligensebb mert nem vonok le következtetéseket abból hogy ti mit néztek"


Ezt ne tudom hogy sikerült összekapcsolni az intelligenciával.

1. Te kérdeztél, mi válaszoltunk.

2. Meg kell tanulni ítélni, ítélkezni, nem kritikátlanul elfogadni, amit az arcodba tolnak és azt mondják, hogy ez a cool, meg a trendi. Egész életünkben ítélkezni kell, kizárni a felesleges dolgokat, a hülyeséget, megvédeni magunkat a káros hatásoktól. Értelmesen élni az életünket, nem beengedni a szemetet az agyunkba, testünkbe.

3. Az intelligencia a tanulási képességet méri, semmi köze ahhoz, amit te itt beszélsz. Ahhoz viszont van köze, hogy nem tanultál meg különbséget tenni jó és rossz, káros és hasznos időtöltés között. Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, a másik ember pedig ez alapján fogja megítélni, ehhez joga van, nem kell senkit elfogadni, ha nem tetszik, amit csinál. Amivel töltöd az életedet, idődet, amit beengedsz az agyadba, testedbe, azzá válsz.

A Jersey shore és a többi gagyi minden perce, amit nézek, kidobott idő, amit sose kapok többé vissza.

2011. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is undorítóak
2011. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a lányok vállalhatatlanok. Aki ilyenekért rajong, egyáltalán rajong bárkiért, az egy ...

Örülök, hogy nekem ez kimaradt az életemből.

De neked meg nyilván sok hasznos, értelmes dolog maradt ki, ami nekem belefért az időmbe a valóságshow nézés helyett. Mindenki úgy él, ahogy akar, "egészségedre", ha neked ez tetszik, akkor nézd csak. Kellenek ilyen emberek is, hogy a normálisak tudják magukat mihez viszonyítani.

2011. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!