Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, ha egy fiú a pénzéért van együtt egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Néha tökre lelkiismeret furdalásom van néha meg azt mondom h szarni kell az egészre és örülni h így összejött :/ Nem tudom mit csináljak. Pár hónapja vagyunk együtt, igazából kedvelem szal jól elvagyunk, nincs azzal gond, csak nem vagyok szerelmes, meg hát nem a legszebb lány szal fizikailag annyira nem vonz... de b@szott gazdagok a szülei, és neki is jut bőven meg így nekem is :D Am a külseje miatt elég önbizalomhiányos emiatt meg hisztis meg korlátozó, de elviselem, ezen felül jól megvagyunk... mindig ezzel nyugtatom magam hogy ő kapott egy helyes srácot aki elviseli a hisztijeit, szal mindketten jól járunk XD Csak bennem van azért, hogy nem szép dolog... lehet ítélkezni meg minden de mindig is csórók voltunk és GYŰLÖLÖM ha mondjuk kajára sincs már rendesen pénz :/ Szerintetek ez mennyire gáz?

18/F


2011. szept. 22. 18:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon. Érzelmileg kihasználó hímribi vagy.
2011. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%
Menniyre gáz? Nagyon! Ha nincs pénzed kajára, akkor ne hímringy*nak menj, hanem emeld meg a segged és dolgozz!
2011. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
63%
Amíg nem alázod meg, szóval nem híreszteled, hogy te igen is csak azért vagy vele, hanem magadban tartod addig nincs vele túl nagy gond. A lényeg az, hogy ha jön egy szép, csinos, aranyos lány akivel alakulna valami, akkor ne gondolkodj egy percig se.
2011. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
67%
Gondolj azokra a nőkre akik a milliomos pasiket szívják le. De nemtom h gáz-e én is bevállalnám! xD
2011. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nyáron melóztam is, de az az egész el fog menni :S Most meg nem tudok melózni az egyetem miatt a tanárok így is annyi mindent adnak mintha 50 órából állna egy nap!
2011. szept. 22. 18:50
 6/32 A kérdező kommentje:
Mármint a pénz fog elmenni gyorsan
2011. szept. 22. 18:51
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon! Tanulj és dolgozz!
2011. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan. A pénz az egy ugyanolyan tulajdonság, mint hogy valaki szép, okos vagy kedves vagy híres.


Ha BECSAPOD a barátnődet (tehát szerelmet hazudsz, közben meg csak a pénze miatt vagy vele, ami ráadásul nem is az övé, hanem a szüleié), az gáz.


Ha a barátnőd tisztában van vele, hogy a pénze a fő vonzereje, és neki ez így jó, akkor rendben van.


Ez inkább idősebbeknél és fordítva szokott előfordulni: sok szép lány van együtt gazdag pasikkal a pénzük miatt, ők sincsenek a fejükre ejtve, lehet azt tudni, hogy mivel fogjuk meg a másikat.


Ha mindkét félnek jó, akkor a magánügyetek és semmi elítélnivaló nincs benne.


De ha megvezeted a lányt, akkor nagyon gáz vagy.

2011. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Gáz ? Áhh nem, undorító. :S

"egy helyes srácot aki elviseli "nem vagy te egy kicsit elszállva magatól ???

2011. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
*d
2011. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!