Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, ha egy fiú a pénzéért van együtt egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Néha tökre lelkiismeret furdalásom van néha meg azt mondom h szarni kell az egészre és örülni h így összejött :/ Nem tudom mit csináljak. Pár hónapja vagyunk együtt, igazából kedvelem szal jól elvagyunk, nincs azzal gond, csak nem vagyok szerelmes, meg hát nem a legszebb lány szal fizikailag annyira nem vonz... de b@szott gazdagok a szülei, és neki is jut bőven meg így nekem is :D Am a külseje miatt elég önbizalomhiányos emiatt meg hisztis meg korlátozó, de elviselem, ezen felül jól megvagyunk... mindig ezzel nyugtatom magam hogy ő kapott egy helyes srácot aki elviseli a hisztijeit, szal mindketten jól járunk XD Csak bennem van azért, hogy nem szép dolog... lehet ítélkezni meg minden de mindig is csórók voltunk és GYŰLÖLÖM ha mondjuk kajára sincs már rendesen pénz :/ Szerintetek ez mennyire gáz?

18/F


2011. szept. 22. 18:44
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

de ha ilyesmi belefér az értékrendedbe, mért nem mész el hivatásosnak? nem csak pasik keresnek pasit ^^

nem cikizlek, komolyan kérdem. független lennél, lenne pénzed, és csajozhatnál kedvedre.

2011. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Ott hirdetni kell, meg kétséges a bevétel, itt mindig fix... Meg azért itt csak kialakul valami kötődés, ott nem, de én lefekszem lányokkal pénzért, ha kell :D
2011. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!