Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, ha egy fiú a pénzéért van együtt egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Néha tökre lelkiismeret furdalásom van néha meg azt mondom h szarni kell az egészre és örülni h így összejött :/ Nem tudom mit csináljak. Pár hónapja vagyunk együtt, igazából kedvelem szal jól elvagyunk, nincs azzal gond, csak nem vagyok szerelmes, meg hát nem a legszebb lány szal fizikailag annyira nem vonz... de b@szott gazdagok a szülei, és neki is jut bőven meg így nekem is :D Am a külseje miatt elég önbizalomhiányos emiatt meg hisztis meg korlátozó, de elviselem, ezen felül jól megvagyunk... mindig ezzel nyugtatom magam hogy ő kapott egy helyes srácot aki elviseli a hisztijeit, szal mindketten jól járunk XD Csak bennem van azért, hogy nem szép dolog... lehet ítélkezni meg minden de mindig is csórók voltunk és GYŰLÖLÖM ha mondjuk kajára sincs már rendesen pénz :/ Szerintetek ez mennyire gáz?

18/F


2011. szept. 22. 18:44
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Hát sokat vagyok náluk vagy ő nálunk, akkor kaját ő szokta fizetni, vagy ha elmegyünk vhova akkor is... de, gáz, hogy ő fizet mindig, de hát nem tudok mit csinálni. Vagy mondjuk volt már olyan h megtetszett nagyon egy cipő de nem volt rá pénzem aztán megvette XD Ő úgy áll hozzá, hogy neki van, és nem sajnálja. Volt már ez szóban köztünk, mondtam, hogy nekem fura, hogy mindig ő fizet, de erre annyit mondott, hogy és most akkor azért ne menjünk sehova, mert nekem nincs pénzem, közbe neki lenne mindkettőnkre? És végül is igaza van.
2011. szept. 22. 19:11
 22/32 A kérdező kommentje:

"Gáz ? Áhh nem, undorító. :S

"egy helyes srácot aki elviseli "nem vagy te egy kicsit elszállva magatól ???"


Igen, tudom, a gyakorin szörnyű bűn leírni azt, hogy "helyes vagyok", úgy kell, hogy "mások szerint helyes vagyok" :D Hidd el nem csak önbizalomhiányos emberek vannak a világon, hanem olyanok is, akik jól néznek és tudják magukról :D Nincs ezzel semmi baj.

2011. szept. 22. 19:15
 23/32 anonim ***** válasza:
Jah, kissé ciki, de a Te lelkiismereted...ha elbírja a gyomrod akkor hajrá. Csak egy dologra vagyok kíváncsi- öhhm, szóval ha nem találod vonzónak, akkor hancúr kapitány hogyan szalutál neki? khm.érted? O.o
2011. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ha sok pénze van, miért nem ösztönzöd, hogy költsön a külsejére. Ösztönözd, adj tanácsot neki, hátha neked is jobban bejönne.
2011. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"akkor hancúr kapitány hogyan szalutál neki?"

Egy 18-évesnek a női biciklire is feláll.......

2011. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

19:22 hát azért az nem olyan nagy dolog, végül is lányból, meg lehet másra is gondolni :D Nem olyan nehéz :P


19:23 jujujj a külsejére nagyon érzékeny ha én még a legárnyaltabb megjegyzést teszem akkor már jön a hiszti, hogy nem is tetszik nekem stb stb :D Szegény amúgy próbál fogyni, csak ilyen alkat, az anyja is ilyen.

2011. szept. 22. 19:26
 27/32 A kérdező kommentje:
végül is lányból van*
2011. szept. 22. 19:26
 28/32 anonim ***** válasza:

Hogy néz ki a lány?

És alapból csúnya, vagy ha fogyna/máshogy öltözne/igényesebb lenne, akkor tudna tetszeni? Mert ha csak a külseje az akadály és a belsejét tudnád szeretni, akkor valahogy próbáld irányítani.. Olvastam, hogy érzékeny a külsejére, de ne is direktbe közöld ezeket, hanem inkább tereld, ha szóba jön vagy rákérdez. Úgyse fogja elhinni, hogy neked ő így gyönyörű, ha tudja magáról, hogy nem az. Az öltözködésén pl. lehet segíteni, ha hajlandó vagy elmenni vele vásárolni és a megfelelő ruhánál vagy lelkes, mert biztosan tetszeni akar neked.

2011. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz a mai világban, mindent a pénz mozgat. Ha mondjuk egy nő használna ki egy palit, akkor mást mondanék, de így veled vagyok :D

Am mennyi pénzzel löknek oldalba?:D

21/F

2011. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lányt keresek ::D
2011. szept. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!