Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai fiatal csajok/lányok ennyire ribik?

Figyelt kérdés
Már nincs is normális,kedves csaj,vagy csak én nem találok? :/
2011. szept. 22. 19:55
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, vannak még normális lányok, én ismerek többet is. Csak rossz helyen keresgélsz. Valószínűleg én is, mert még nem találtam meg a nekem való fiút.

Egyébként sokszor azok a lányok, akikből ki sem néznéd, hogy r*bancok, pont hogy nagyon is tudnak úgy viselkedni, míg vannak, akik ugyan r*bancosan néznek ki, mégis normálisak. Szóval az a fontos, hogy ne a külsőségek alapján ítélj.

16/L

2011. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
....Hány éves vagy?15?16?vagy 17?....Körülbelül ők vannak még ezen a szinten.Minden egyes korban voltak szépek meg csúnyák.Minden egyes korban voltak egoista,szép,de b.unkó nők,és férfiak.Most is ugyan így van.Különben meg vannak normális tiszta egyéniségű fiúk és lányok,csak a gáz,hogy te is jobban megnézed a kikent,extracsini nőciket,a visszahúzódókat meg nem veszed észre.Talán tedd lejjebb a mércét.Miért idegesít téged hogy valaki kicsípí magát?Te meg legyél férfias.Nem kell elb.uzulni!Meg fogod találni a párod,ezt az általánosítást pedig fejezzed be,emrt egyszerűen röhejes már....
2011. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Létezik az, csak nem a szórakozóhelyeken kell keresni őket. Pl. könyvtár.
2011. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

Engem is halálra cikiztek, amiért elmúltam 18, és még szűz voltam, úgy értve, hogy még orál se, semmi... De nem vettem föl, én többnek tartottam magam tőlük, büszke voltam arra is, hogy nem cigizek, sose voltam részeg. Párom pont ilyen velem vesztette el, pedig nagyon csinos fiú csupa jó tulajdonsággal, már az esküvőt tervezzük...

Az ilyen lányokat nem fogod házibuliban megtalálni. Én könyvtárba jártam, menhelyre önkénteskedni ennyi idősen, és a kutyámmal ki a természetbe. Még lovardában is előfordulhatnak, bár ott is sok a kis divatozó... Szóval ilyen helyeken keresgélj szerintem :-)

22L

2011. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Nem akarok itt se keresni,se találni!Csak érdekel,hogy milyen reakciókat vált ki ez a kérdés az emberekből!? :D
2011. szept. 22. 20:09
 16/45 szamóca.. ***** válasza:

ma 20:05 - nem iss. nekem elég ha nagyon jól néz ki:D áháhhhá


Dagobert - ültem én már full másnaposan könyvtárba. mi van ha mindkét helyen fellelhető vagyok?

2011. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
20:06 vagyok--Különben meg ne a könyvtárba menjél csajozni,szerintem ez őrültség.Elmehetsz nyugodtan discoba is,nem mindenki épp pasit keres,csak épp szórakozni akar kicsit,bár én nem járok discoba.Karatézni járok lány létemre,meg koncertekre (rockzene),nem vagyok acélbetétes,ki sem néznéd belőlem hogy rockot hallgatok meg karatézok.Na de nem ez a lényeg.Inkább az,hogy nem a nőket kéne először is hibáztatnod,te vagy a hibás,nézd más szemmel,és legyél kedves,ne menőzzél,ne legyél divatmajom,...nekem nem kell egy férfi pénze,persze meghívhat ha akar,de nem szeretem,mert nem esik jól,hogy tudom hogy nem teheti meg és meghív,másrészt én sem vagyok milliomos.Ha megyünk valahová akkor néha kihúzom a szemem,ha van pár bőrhibám az adott részen bekenem alapozóval,sminkelni is lehet ügyesen,hogy ne fél kilónak tűnjön a dolog.Nem cigizek,nem iszok.Persze ritka az ilyen,de nem én vagyok az egyetlen.Van barátom :)
2011. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
szamóca! nekem csak egy 94-es lada samarám van, az is jó lesz??!! szánalom szinte az összes mai csaj....
2011. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 szamóca.. ***** válasza:
nekem 1es vili is megteszi :D
2011. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
jah és azt elfelejtettem mondani hogy nálam mindig van pénz... ugye még jobban hangzik???? D
2011. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!