Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai fiatal csajok/lányok ennyire ribik?

Figyelt kérdés
Már nincs is normális,kedves csaj,vagy csak én nem találok? :/
2011. szept. 22. 19:55
1 2 3 4 5
 21/45 szamóca.. ***** válasza:

a mai csajok szánalamsak...a mai társadalom is az, ezzel a megítéléssel is.

szóval ha elmegyek egy koncertre, sőt, még sminkelek is, adott esetben akár szoknyát is hordok, sőőőőőt magassarkút is, na tuti ribi vagyok. soha senki meg nem kérdezi hogy hány pasival dugtam, hányat szoptam le. soha senkit nem érdekelt még hogy ténylegesen ki az aki ribanc, mert ha meglátja hogy táncolni is szeretek már tuti nem lehetek értékes ember. nem arról van szó hogy én értékes vagyok-e vagy sem, csak általában. az hogy ki hány f.szt fogott nincs feltétlen összeköttetésben azzal, hogy jár-e bulizni vagy akármi...

2011. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 szamóca.. ***** válasza:
hagyjad már te meg a pénzmániád. onnantól kezdve zavar a pénztelenség ha akadályoz a találkozásokban, ez meg pesten nem jellemző úgyhogy nem érdekel. mondjuk párkapcsolatban védekezésre azért szedjük össze ketten, de ennyi...
2011. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
a mostani csajok több faxt fogtak mint kilincset
2011. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Most itt sokan írják,hogy hű mennyi normális csaj van,meg hasonló!De ez kamuuuuuuu!Jó ha 10/1 van aki valamennyire is rendes! Ne itt kamuzzatok! :D
2011. szept. 22. 20:22
 25/45 anonim ***** válasza:
HÁT JAH ITT KAMUZNAK A BÜDÖS FAX-RÁGÓ RIBANCOK
2011. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
2011. szept. 22. 20:32
 27/45 anonim ***** válasza:
UTÁLOM A MOCSKOS RIBANCOKAT!!!! ÉS MOST GYERTEK UGATNI TI FAX-RÁGÓ RIBANCOK!! WHEHEHEH
2011. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
2011. szept. 22. 20:34
 29/45 A kérdező kommentje:

ma 20:33

Mi az oka ennek a nagy gyűlöletnek? :D

Ne sértegesd itt a rendes polgárokat! :D

2011. szept. 22. 20:37
 30/45 szamóca.. ***** válasza:

vannak erre különféel okosságok mint: "éln rib.nc vagyok mert te egy s.ggfej" vagy "rib.nc vagyok mert neked ez kell"... :D

amire igény van drágáim, csak amire igény van...

2011. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!