Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Totálisan odavagyok érte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totálisan odavagyok érte, mégsem az én "stílusom". Mi a fenét kéne tennem?

Figyelt kérdés

A kérdés persze elméleti, kérdezhetném úgyis ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Én egy nyugis egyetemista lány vagyok, szeretem a bulikat, de azért számomra a tanulás az első. Két hete megismertem egy srácot, ugyanoda járunk, csak más szakra. Ő egy tipikus "party arc", bárkit megkaphatna és meg is kap ha akar. Rengeteget beszélgettünk és megmutatta az emberibb arcát is, rájöttem hogy tud ő normális is lenni és abszolút nem csak tárgyként képes kezelni a nőket.

Volt hogy buli után részegen együtt aludtunk, mégsem használta ki a helyzetet, viszont rengeteget szeretgetett, összebújva aludtunk egész éjszaka, reggel pedig a cirógatására, öleléseire ébredtem. Ez olyan dolog, amit szerintem nem lehet megjátszani, márpedig eléggé őszintének tűntek a mozdulatai. Akkor úgy éreztem, hogy kellek neki. Az esetek 90%-ában, ha én nem megyek, akkor nem találkozunk, mert közbejön valami, blabla.... ha megyek, akkor pedig boldogság van és rengeteg szeretet.

Most még is mi a frászt kéne csinálnom?

Ittasan mindig azt mondja imád, csak én kellek neki, szeretné ha összejönnénk stb. Ha másnap józan és úgy kérdezek rá, akkor kicsit megszeppen, nem igen ad konkrét válaszokat, kitér, avagy csak megcirógat és nem szól semmit...

Szeretném, ha összejönne, de nagyon félek, hogy csak bántani fog. Még is mit kéne tennem? Hallgassak a szívemre, vagy az eszemre?


2011. szept. 22. 22:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ne legyél tévhitben ,hogy aki be van ba szva az őszintén is beszél...Hazudni részegen sokkal könyebb...Én is csináltam mikor megakartam dugni valakit részegen...

Ha tapasztaltabb embert kérdezel meg ,hogy mire hallgat,mármint hogy a szívére vagy az eszére, akkor általában az eszére hallgat az ember ,mert a szív az becsapható!!!

Én azt mondom ,hogy ne akarj a sráctól semmmit,használd ki őt és élvezd a dolgot amíg nem találsz jobbat magadnak...És nemártana ,ha néha elutasítóan viselkednél vele...tudod a vadászösztön miatt. :)

2011. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

A kérdés már megoldódott részben, én zártam rövidre a témát két napja, de azért köszönöm a válaszokat. Természetesen bepróbálkozott, de nem vitte túlzásba, leállítottam, ő leállt, ennyi. Jelenleg ott tartunk, hogy ugyan én nem foglalkozom vele, ő próbál elérni.

Egyébként nem vagyok egy könnyűvérű lány, ergo amíg nem tudja eldönteni mit is akar, tőlem szexet ne várjon. Ezt ő is tudja nagyon jól. Nem fogok beállni a sorba! A nehezebb téma inkább az, hogy két hét múlva kicsit megfordul az életem és be kell költöznöm kollégiumban, ahol baromira úgy tűnik hogy szomszédok leszünk, mert egyelőre csak ott van szabad hely...

2011. szept. 25. 11:20
 13/13 anonim ***** válasza:

alakul a dolog... :-), de csak óvatosan és lassan, ne mássz rá már az első este :-) A vadászösztön ingerlésével többet érsz el, mintha dobsz egy hátast. ne vedd komolyan, ne akarj tőle semmit, élvezz ki mindent, amit neked akar "adni", legalább nagyot nem fogsz csalódni, ha mégsem jön össze.

azzal meg ne foglalkozz, hogy hazudott-e részegen, lehet, hogy felszabadultak inkább a gátak, de mivel józanon nem akar - elvileg - így viselkedj úgy, mintha nem mondott volna semmit. ne kepessz utána, csak jelezd neki, hogy akarnád!!!

2011. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!