Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ha egy ilyen fiú leszólítana?

Figyelt kérdés
Egy olyan akivel egy faluban laktok, látásból ismeritek egymást, tudjátok egymás nevét, köszönőviszonyban vagytok, tudod kik a szülei..stb, csak még soha nem beszélgettetek, egyszer csak odamenne hozzád és elkezdene beszélni veled, (téma mind1, fantáziádra bízom). Szóval mit gondolnál róla? azt hogy hülye mert évek óta "ismered" eddig nem beszéltetek és most csak úgy odajön? (tegyük fel hogy a fiú szimpatikus neked és nem pont azért dumál veled mert fel akar szedni, azért írtam ezt a kérdést ide mert itt vannak a legtöbben és itt van az a korosztály akik válaszát várom, tehát a 15-20 éves lányok írjanak)
2010. jan. 27. 07:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz nem tatozom már abba a korosztályba, de azért válaszolok. Örülnék neki.

2010. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia én 18 vagyok

Hát attól függ mit kezdenél el mondani.Amúgy nem zavara, és lehet még örülék is neki.De helyzettől is függ.meg h épp milyen a kedvem

2010. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ez ugy van hogy a nők lányok hangulatától függ ha kifogsz egy olyan napot amikor a lány vidáman ébred mindent rózasszínben lát akkor lehet esélyed


de pl ha egy menstruáció közepén találod be mindenféle barom kérdéssel akkor kicsit gáz

2010. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
na jó de azt nem tudhatom hogy mikor menstruál XD
2010. jan. 27. 09:27
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem semmi rossz nincs abban, ha odamegy hozzá, és elkezd vele beszélgetni. Hiába, hogy eltelt jó pár év. Jó beszegetési téma lehet ez, is hogy miért nem ment eddig oda hozzá, miért nem beszéltek...

Az előttem lévő hozzászólónak, igaza van, olyan pillanatot kell kifogni a lányoknál...ha akkor megy oda hozzá, amikor letargiában van, akkor ne várjon sokat...

2010. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia! A Mi kapcsolatunk nagyjából így indult...

Egy faluban lakunk, és a buszmegállóban találkoztunk, ahol nagyon megbámult... Utána MSN, rá egy hétre pedig már egy pár voltunk... :)

1,5 éve vagyunk együtt =)

18L

2010. jan. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ez jó:)

Én az msn-en ismerkedést nem nagyon díjjazom, ha valakit meg akarok ismerni akkor jobb élőben, mit gondolna rólam ha felvenném mns-re és ott beszélnék vele először :/

2010. jan. 27. 17:03
 8/16 anonim ***** válasza:

Azért ott beszéltünk, mert nem tudtunk találkozni...

Dolgozott... (nyári gyakorlat)

Rá egy hétre jött az "élő" és akkor jöttünk össze :)

2010. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Próbáld megtalálni vele a közös témát pl ha nem tudod miket szeret kérdezd meg a legjobb barátait szerintem biztosan tanácsot adnak.Kereshetsz közös barátokat és szép lassan közelebb kerülsz hozzá.
2010. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

15/L

én örülnék neki :)

és az sem zavarna ha először msn-re vennél fel, mert ott akár egy személyes találkozót is megbeszélhetünk :)

2010. jan. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!