Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lánynak ha barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánynak ha barátot választ a külső a mérvadó? 18f

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 16:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Miért kell általánosítani? Attól, mert 1-2 lány ilyen, nem igaz a többi ezerre is!

Nekem elsőként a belső a fontos, utána külső, az anyagi helyzete meg nem érdekel (de azért dolgozzon;). Miért érdekeljen, hogy mennyi pénze van? Egy lány nem kisállat, hogy el kell tartani! Olyan sok fiú így gondolkodik. Sőt, még örülök is neki, hogy nem gazdag a barátom. Nekem többet jelent, ha kimegyünk este sétálni a városba, mint pl.: elvinne vacsorázni.

Persze, sok olyan van, akinek csak a külső a fontos meg a pénz. Ezek mind-mind anyagias, lelkiszegények. Ugyanúgy igaz a fiúkra is, mint a lányokra.

2011. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

pff..nem értem a férfiak,fiúk,kisfiúk gondolkozását.Miért csak erre mennének a lányok? :D vicc ami itt megy,ezek a teóriák meg úgy az egész.röhögök amikor ezt látom.Aki csak ilyen lányt talál az rohadt nagy balf@sz.Vannak normális lányok,akinél nem mérvadóak az itt felsorolt szempontok.Ez csak azért van,mert ők nem tudtak egy normális lányt találni,akivel kapcsolatot létesíthettek volna,mert valószínű kevesek ahhoz és olyan egyszerűek mint a szög.

20l

2011. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a külső ami megfog, a belső ami megtart
2011. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy valaki MEGTETSSZEN a külső a mérvadó ahhoz hogy hosszabb ismertség után BELESZERESSEK a belső a fontos.
2011. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!