Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A roma ismerkedés, udvarlási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A roma ismerkedés, udvarlási szokások milyenek? A könyvekben erről nem nagyon írnak, pedig másban jól ismerem a kultúrát, csak ezt nem tudom, meg, hogy melyek a nőre vonatkozó illem, viselkedésszabályok a romáknál?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 21:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Olyan hogy 10-20 fős csoportokba bandáznak és minden mellettük elhaladó csajnak beszólnak és trágár szavakkal illetik!!! Nem is tudom erről mér nem írnak könyvet...
2010. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

Illem, viselkedésszabály, kultúra+roma egy mondatban?


Ember, te meg mit szívtál?

2010. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Kell pedig lennie valami könyvnek, mert mikor 3 éve érettségiztem, mondták a tanárok hogy lehet cigány kultúrából is. :D
2010. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Hát én annyit tudok hogy elvileg a romáknál (ahol még élnek az ősi hagyományok), a férfi nem láthatja a nőt meztelenül. Semmikor. Még házasság után sem! Gyereket is a takaró alatt, sötétben csinálnak. A férj pedig életében nem látja a feleségét ruha nélkül. Komoly. Nem viccelek.
2010. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én főiskolán olvastam könyveket a roma kultúráról, van ilyen, sok szép van benne, nekem tetszik. Előítéletes, gonoszkodó válaszadók kíméljenek, vagy cigányok írjanak, vagy akik jól ismerik, nemcsak felszínesen, a roma kultúrát. Előre is köszönöm!
2010. jan. 26. 21:56
 6/22 A kérdező kommentje:
21.53-as válaszoló, köszi.
2010. jan. 26. 21:57
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Jajj, mi az hogy Roma kultúra? Mesélj már nekem a kultúráról. Mert a cigányság meg a kultúra az 2 külön fogalom, legyünk a 2-vel tisztába jó? Vagy ne a tankönyv felett olvass az állítólagos roma kultúráról, hanem menj el egy romák által kedvelt helyszínre mondjuk Miskolcon vagy Pesten vagy akárhol. Aztán akkor megtudod hogy ismerkednek...
2010. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Én nem gonoszkodni akartam vagy bármi csak a saját tapasztalataimat osztottam meg veled hogy a kulturált cigányok hogy akartak velem ismerkedni.
2010. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ide nem írhatok neked könyvet, menjél könyvtárba, ha a roma kultóráról érdeklődsz! Amúgy kértem, hogy ne válaszoljon aki csak gonoszkodni tud... Ilyesmire nem vagyok kíváncsi!
2010. jan. 26. 22:02
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Az állatoknak csak ösztöneik vannak, nem kultúrájuk...
2010. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!