Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom teljesen összeomlott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom teljesen összeomlott lelkileg a lányok miatt, olyan mértékben, hogy már pszichológushoz is jár! Hogyan segíthetnék neki? 18F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet a következő: a barátom (aki szintén 18 éves) teljes mértékig összeomlott lélekben, mivel ismét visszautasították. A szituáció MINDIG ugyanaz neki, nem ő a hibás (mindenki szerint, még a visszautasító lány szerint is), a lány vagy nem felkészűlt egy kapcsolatra, vagy bizonxtalan önmagában, vagy csak szimplán nem a legizgalmasabb pasi számára stb... Szerencsétlen barátom vért izzadva, görcsölve AZ ÉG ADTA VILÁGON MINDENT megtesz a dolog sikere érdekében, amit (elnézést a csúnya szóért) a hölgyek egy k.rv. nagy lelki csapással hálálnak meg... Egy kezemen meg tudnám számolni mennyire olyan fiút ismerek aki ugyanilyen udvarias, kedves lenne lánnyal!!! És én szégyellem magam a lányok helyében, hogy mennyire hozzá nem méltó bánásmódott kap MINDIG!!! Az a hihetetlenül nagy mértékű bizalmatlanság és undorító közömbösség felé az, ami az én lelkem és feldúlja... Most kb ott tart a fiú hogy napi szinten sír és halvány másolata önmagának... Gyakran szokott rajzolni, minden héten, nyomon lehet követni hogy képei egyre sötétebb tartalmúak, a legújabb munkái pedig tocsognak a fájdalomtól... :S :,( Meg is értem. Tényleg kezdi minden hitét elveszteni, de tudja, hogy nem szabad. Szerencsétlen barátomnak eddig 6 lánynál volt kudarca, úgy, hogy mindeggyikkel volt minimum 1 randevúja (és az esetek többségében kb egy hónapig hitegették őt), de csókig csak eggyel tudott eljutni, mert a többi nem engedte meg neki... Aki megengedte, azzal járt 11 hónapig, majd a hölgy közölte hogy biszexualis és hogy egy másik lányt szeret inkább, mint őt... :( :( Szerintem nem is kell különösebben indokolni, hogy miért jár (ismét) pszichológushoz... Abszolút nem ezt érdemli...


Én személy szerint azt javasoltam neki, hogy menjen partyba szeretkezni, de ésszel, védekezve, mert akkor nem kellene görcsölnie hogy megint kudarcott vallana, a kapcsolattól sem kellene félnie, csupán kölcsönösen örömet okozni valakinek és az aktus után elköszönni tőle, menni a következő lányhoz.


2011. szept. 24. 18:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Áh, nem értelek titeket fiú létemre. Sosem voltam csajozógép, nekem is mondtak nemet és küldtek el a pics@ba, és akkor még szépen fogalmaztam, de azért ennyire összetörni és kikelni magatokból tök felesleges. 1000+1 szingli csaj futkos az utcán, azt kell megtalálni aki vevő rád. Ha nem vevő otthagyni.


Nálam is volt olyan csaj aki azért mondta hogy ohne, ne találkozzunk többet, mert első randin nem csókoltam meg. Olyan is volt aki meg várattatott, vártam rá 1 órát és még a telefonját se vette fel. Olyan is volt aki pont szilveszter este közölte sms-ben hogy nem szeretne velem többet találkozni - igaz vele 4 hónapig voltam együtt előtte.


19 évesen semmi sincs veszve, én most vagyok 22 és most találtam meg a nekem valót. Akiről tudom hogy mit érez irántam, tudom hogy nem hülyít. Ő vár rám és nem én ő rá. Programot szervez szó nélkül, és keres magától szó nélkül ha nem én keresem.


Próbálkozni, próbálkozni, próbálkozni. Erre nem lehet mást mondani. Addig míg nem komoly a csaj szándéka addig te se vedd komolyan. 1-2-3 tali nem arra való hogy egyből egymás szájában kössetek ki, vagy az ágyban, hanem arra megtudd mit is szeretne, mit gondol, megfelel e az elvárásaidnak, stb.


Ne kell egyből romantikus versekkel meg képekkel elkápráztatni, ez bőven ráér később is mikor már együtt jártok hivatalosan is.


Amúgy én azt a hozzáállást tanácsolom ami nekem nagyon jól bevált. Ez pedig a következő:


Ha egy csaj otthagy, elküldd, mondd azt magadban hogy "ÉN jobbat érdemlek ennél". Pozitív önbefolyásolás.


Persze ez csak abban az esetben működik ha a csaj ráz le, és nem azért mondja mert félredugsz a háta mögött.

2011. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát sajnos, erről volt szó az én életemben is.Nem tudom mi a megoldás, viszont nálam az vált be valamilyen szinten...hogy úgy fogtam fel az elutasitást, mint egy lehetőséget a fejlödésre...és megfogadtam, hogy a nagy számok törvénye alapján, meg az add önmagad(felszabadultan, pozitivan) elv alapján csak összejön valami...


A lényeg, hogy az érzékeny lelkü emberek, nagyon sebezhetőek, és sokan nem érdemlik meg azt amit a te haverod ad tiszta lélekből...egyre kevesebb az olyan lány, aki még klasszikus értékekben gondolkodik...mint például a szeretet,megértés,gyöngédség,kedvesség...épp ezért a haverodnak nehéz lesz találni egy neki való társat.Következtetésképpen...a haverodnak meg kéne kapni azt a társaságot ahol még vannak ilyen nők...irodalmi kör, szinház...legalábbis én erre tippelek.

2011. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én is szeretek rajzolni,és ha valami csalódás,vagy szomorúság ér,magányos vagyok stb kirajzolom magamból az érzéseimet,nekem ez olyan terápiás jellegű és sokat segít,a barátod is ilyen művészlélek lehet,a rajzolás jó figyelemelterelés,szerintem el kéne mennie valamilyen rajzos szakkörszerűségre,ott tudna ismerkedni hasonló lelkületű emberekkel...18 évesen nehogy feladja már önmagát olyan lányok miatt,akik nem érdemlik meg a figyelmét...szorítok,hogy jobban legyen
2011. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!