Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy a bátyámmal még mindig együtt alszunk?

Figyelt kérdés
én 16 vagyok ő 19 de még mindig egy ágyba alszunk.nincs külön ágyunk.Már gondoltunk arra hogy veszünk egyet egyet de aztán valamiért mégse.Tegnap jutott eszembe hogy ez nem fura kívülről nézve? Mert én nem érzem annak mivel a bátyám és nem "úgy" nézek rá,meg hát szeretek mellette aludni. Ti hogy látjátok?
2011. szept. 24. 22:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem azt mondom hogy baj ha nem él nemi életet hanem azt hogyha felvisz egy lányt akkor azt olyankor hogy oldják meg...értelmezni-.-..
2011. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Végülis nem hiszem, hogy ez baj lenne, főleg hogy csak testvérként néztek egymásra (mert sajnos előfordul más is..)

Én is aludnék simán a bátyámmal egy ágyban, persze nem ölelkezve vagy hasonlók, de végül is csak alszotok. Bár én azért nem bánom, ha az ágyam a személyes terem marad:D

2011. szept. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak testvérekként néztek egymásra, akkor nem gáz!
2011. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Furának fura, de nem gáz. bár már idöszerü lenne elvágni a köldökzsinórt. ikeában tök olcsó egy alapágy. koltozz át a kisszobába.
2011. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 alfonz64 ***** válasza:
100%
Nem félted a bátyád hogy nem lesz neki tartós kapcsolata. Mert szerintem érzelmileg nem tudtok elszakadni és lehet hogy a nőkben is csak a húgát látja. Szerintem elég veszélyes már ilyen korban még egy szobában is lakni. Lehet ezért később érő típus lesz, nem tud önálosodni és kapaszkodni fog a megszokott kényelmes élethez. A nők itt szokták elrontani a gyereknevelést is.
2011. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 alfonz64 ***** válasza:

És lehet hogy olyan magasra teszi a mércét a nőkel kapcsolatban akiben a kedves aranyos húgocskát keresi. Ez az apa és az anya modell lekövetése és lehet hogy benned az anya szerep megtestesitőjét látja. Ha nem mutatott érdeklődést (Merevedés reggel) mint női test iránt, lehet hogy a másik nem felé fog fordulni a későbbiekben mert csalódni fog a nőkbe. PL: ott hagyja a családját gyerekét és saját neméhez kezd vonzódni. Elég kellemetlen lehet neki hogy téged át kell küldeni a másik szobába mikor jön a csaja, és tudja hogy te a másik szobában van. Ez akár a merevedési zavarhoz végén pedig impotenciához is vezethet.

Aztán lehetnek ebből önértékelési zavarok is nem tud kiteljesedni férfiként ez frusztráltsághoz vezethet. Én értem hogy a nők egy nőt szeretnének maguk mellé de ha ez sikerül is nekik akkor egy szerencsétlen lelkilek összetört férfit kapnak aki nem érti mi történik vele.

2011. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, furának fura, aludj inkább velem. XD
2011. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!