Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy szép lánynak a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szép lánynak a párja kérésére szőrös a pinája, ennek a lányka tényleg nehezebb félre lépnie? ;) Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 08:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen mindegy, mivel ha vonzó lány akkor szőrösen is az. ráadásul ha egy szimpla futókapcsolatot szeretne akkor a másik fél sem azon fog agyalni hogy szőrös-e a lány pun*cija vagy sem hanem jól meg...
2011. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

ma 08:24 - Bocsi látom tényleg egy időben írtunk.


Amúgy én nem a fazon szőrösre gondoltam. Hanem full natural-ra bikini vonalon is erősen túl nyúlóra. ;)

2011. szept. 25. 09:30
 13/28 anonim ***** válasza:
95%
Ember olyan pinát is basztak már! És fognak is;) Még mindig nulla erényövnek^^ Fogadjunk sokan megbasznák úgy is a barátnődet:)
2011. szept. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Ennél szőrősebbre biztos nem gondoltál:D Ha ennyire szőrősre fogod a barátnőd akkor rögtön ott hagy téged, mert neki rohadt kényelmetlen lenne. De ez még mindig nem mentség erényövnek:) Köss rá lakatot paraszt-.-" A linkelt szőrős puncis csajt bevállalnám:) nem gond;)

2011. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Miért lennék paraszt? Mert felmerült bennem egy elvi kérdés?


Hát már kérdezi sem szabd?


Amúgy írtam: "Ha a párom rátudom venni hogy meghagyja szőrösnek - mert amúgy szerintem is izgató -"


"A kérdező kommentje:

Sir Butcher én csak ellamentáltam. Ha a párom rátudom venni hogy meghagyja szőrösnek - mert amúgy szerintem is izgató -, lehet hogy azon sem kellene aggódnom hogy ő túl szép hozzám? ;)


A komment megírásának időpontja: ma 08:24"

2011. szept. 25. 09:47
 16/28 A kérdező kommentje:

Vagy azért lennék paraszt mert örülnék ha a párom nem dugna veletek vagy mással? ;) Veletek amúgy sem.


Amúgy nem volt szűz de csak két pasija volt még, és ... - a többi titok. ;)

2011. szept. 25. 09:49
 17/28 anonim ***** válasza:
96%
Azért vagy paraszt, mert módszereket keressel a hűségre. Majd azért fog veled szakítani, mert mindent megtitol meg megszabod neki. Lakatold le a pináját és akkor tuti nem fog kefélni félre:S Hol a bizalom? Nálod olyan nem is létezikXD Nem való neked az a nő ezek szerint. Te is egy üres agyú lehetsz:)
2011. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
96%
Ha félre akar lépni akkor baszni fog mással úgy is:) Mivel ennyire korlátoznád nem is lepődnék meg, ha meg is fogXD
2011. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Hát ti tényleg vagy nem értitek vagy az akarjátok hogy félre menjen.


Én annyit írtam hogy ha vágyam teljesül, akkor lehet hogy még grátiszban biztosan hű is marad?


Na már értitek? - ez egy elmélkedés. És azért jó nyugodtan aludni ha lehet, nem?

2011. szept. 25. 10:05
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá egy táblára, hogy foglalt és rakd a nyakábaXD
2011. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!