Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szívás/régimódi/ az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szívás/régimódi/ az, hogy ezt érzem 19 évesen?

Figyelt kérdés

Barátnő az totál nem volt, de még csaj se akit megrakjak.

Úgy érzem, hogy elfáradtam, én már nem szeretnék csajozni, bulizni, járkálni én csak szeretnék 1 barátnőt aki együtt van velem életem végéig. Ne legyen se túl szép, se túl csúnya, legyen barátságos és szeressen engem.

Nem csalnám meg rendes, kedves, tisztelettudó lennék vele.........később összeházasodni 2 vagy 3 gyereket vállalni és leélném így az életemet.

Én még soha nem voltam diskoba, és soha nem is ittam alkoholt, és még cigizni se cigiztem.

Engem abszolúte nem érdekelnek ezek a dolgok........csak legyen már valakim.....

Na most szerintetek a magányos énem beszél belőlem, vagy komolyan képes lennék erre?


Lányok ti, hogy állnátok 1 ilyen fiúhoz?

Fiúk ti képesek lennétek erre amit fentebb írtam, ilyen fiatalon?

a korotokat és a nemeteket is írjátok le köszi.


2011. szept. 25. 12:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%
ez igy ahogy leurtad,neharagudj,de tök gáz..ennyi mindent kihagyni fiatalon nagy veszteség..
2011. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Narwik ***** válasza:
74%
WoWozzál,és akkor elmúlik..
2011. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A valóság nem ilyen, mert a korodbeli lányok jó része (jól is teszik) nem "élete párját" keresi 19 évesen, hanem bizony az alkalmikat, vagy pedig a nem túl tartós kapcsolatokat (értsed ezalatt azt hogy a "hosszú" kapcsolat az 1 évig tart, a rövid pedig hónapokig, hetekig) Azt javaslom, hogy inkább szeretkezzél most sokat, igazán komoly kapcsolatot pedig kb 24 évesen kezdjél keresni


Viszont ez csak egy javaslat, a döntés természetesen a Tiéd (De ne feledd, Carpe Diem)

2011. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!