Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fejleszthetem a kommuni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejleszthetem a kommunikációs képességeimet?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátnőm, pedig lassan már 17 leszek. Nem panaszkodom a külsőmre, szerintem jobb vagyok, mint a magyar átlag (vasalt haj, cigi a kézben, ugyanolyan kockás ing stb.), de mégsem vagyok sikeres a lányoknál..Mivel nem próbálkoztam még, mert nem tudom hogyan tegyem. Ezen szeretnék változtatni, de fogalmam sincs, hogy hogyan tudnék szórakoztatni egy lányt :S Nincsenek jó dumáim, csöndes visszahúzódó természetű vagyok, nem tudok kezdeményezni, és félek attól, hogy jó esetben 10-15 perc után néma csönd lenne.
2011. máj. 28. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Chatelj, msnez, beszélgess sokat és ne görcsölj.
2011. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Interneten teljesen más beszélgetni, mint a valóságban. Ha nem gond, most nem kezdem el sorolni, hogy miért..
2011. máj. 28. 20:02
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

17 éves vagy..eddig nem történt semmi az életeben? meséljetek egymásnak...

de azért mindent ne mondj el..maradjon későbbre is..ha minden titkodat feltárod, már nem leszel rejtélyes számára

2011. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De nem ez volt a kérdésem :) Rendben van, történt velem sok jó és rossz dolog, de ezeket nem tudom szórakoztatóan, viccesen előadni. Az meg gondolom ciki, ha mondod a dumát és csak bólogatás és aházás a válasz
2011. máj. 28. 20:07
 5/14 Fémfaház ***** válasza:
ha msn-en sokat beszélsz valakivel azzal a valóságban is könnyebb kommunikálni, tapasztalat
2011. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amikor nem suliban vagyok, akkor focizok, kosarazok, futok. Ha gép elé ülök, akkor semmi kedvem msn-ezgetni, inkább elolvasom a hireket, és játszok. Az amúgy sem segitene, de hadd ne részletezzem már..Ott azt ir akárki amit akar..Lehet, hogy kapok sok XD-t, közben meg szarul csinálom és ami a legrosszabb, hogy elkezdek örülni, hogy végre jót dumálok egy csajjal..
2011. máj. 28. 20:12
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is kíváncs lennék a válaszra, ugyanaz a problémám mint neked. Másoknak olyan jó dumájuk van, képesek egy hétköznapi sztorit is tök viccesen előadni, mindig tudják h mikor mit kell mondani stb... Amúgy az msnes ismerkedés nem valami jó szerintem...akiket ismerek mind azt mondják h msnen sokkal viccesebb, szórakoztatóbb vagyok mint élőben....

Szóval engem is érdekelne a válasz :)

2011. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérd meg Nagy Alekosz-t, Jerzy-nek is segített.
2011. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

20:04-es vagyok..ezen gondolkozok azóta de nem jövök rá h mit mondhatnék..

de ha megnézzük h mondjuk a showder clubban mondjuk a kiss ádám, múltkor volt Szicílián..én miket mesélt..nézzétek meg http://www.youtube.com/watch?v=FZCDF1QUusI

én kizártnak tartom h ez mind megtörtént vna..sztem annyi volt h elment Szicíliába aztán itt meg kiszínezte..

2011. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám, csak én lány vagyok.:)

A kommunikációs képességem a nullához közelít, bár én eleve csendes vagyok, nem szoktam sokat beszélni. Fiúkkal is eddig 1-2-szer beszéltem csak. Az igaz, hogy msn-en könnyebb beszélgetni, mint személyesen.

2011. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!