Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek milyen egy pasinak a tökéletes viselkedési formája egy komoly párkapcsolatban? 17/F

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 22:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Egyéni és hűséges.
2010. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Konkrétabban?Minimum 5 pontban soroljatok fel légyszíves.:)
2010. nov. 3. 22:33
 3/31 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
32%

Ha már rákérdeztél akkor késő.

Én is 17 vagyok, fiú és NEM SZABAD. Érted? Én is belezúgtam valakibe és életem legrosszabb korszaka.. Kezdjük ott, hogy mi az, hogy párkapcsolat, alapból baromság az egész és lesz@rom, hogy mit fognak itt rinyálni a lányok, mert csak megy a befolyásolás meg a duma, utána meg a pofára esések sorozata. Undorító.. Viselkedj úgy mint azok akik sz@rnak a nőkre, mint bármelyik antihős, ha kell dugásra akkor cselekedj, de ne várj tőlük mást..

2010. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
51%

nosza, 75 prozent-es, bal lábbal keltél fel? WTF???

Kicsit túlpörgetted magadat, és nagyon sz@rul fogod fel a dolgokat, ráadásul nem is mondtál semmi értelmeset, ennek tetejébe fiú vagy, ahogy én is.

GUT

2010. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
40%

Miért 81, szerinted csak azért ugyan azt kell csinálnunk ,mert évezredekig ugyan úgy cselekedett mindenki? párkapcsolat->gyerekek->halál.

HÚHÚ de izgalmas, várj mindjárt jövök, csak visszavarrom a beleim, annyira izgulok. Igazából csak szánalom. Ez az egész szánalmas. Létbizonytalanságot kelt az emberben, régen azt hittem, hogy biztos valami húdejó dolog, de igazából sz@r.

Ha kifejted a véleményed túl bonyolult vagy, ha nem akkor túl egyszerű, ha magabiztos vagy, akkor túl rámenős, ha vársz, hogy a csaj lépjen akkor nyuszi, ha rákérdezel, hogy miért beszél annyit egy másik gyerekkel akkor féltékeny vagy, ha nem kérdezel rá, akkor belé szeret és te meg csak legyél barát, de ami előtte volt az már nem számít.Ha egy másik csaj akar tőled valamit, akkor meg unalmas, mert könnyen adja magát... és még sorolhatnám. Mindjárt idehányok, nem tudom, hogy tudnak egyesek nap mint nap úgy felkelni, hogy hisznek ezekben a f@szságokban, hogy szerelem meg párkapcsolat. Mind IDIÓTA. Egy ilyen világban nem érdemes megnyílnod senkinek, egyedül a szexet ismerheti el az ember, a többit jobb ha magában tartja.

2010. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

1. ne nézz meg feltűnően más nőket

2. legyél büszke rá

3. ha buliztok ne legyél taccs részeg

4. mindig hajtsd vissza a wc deszkát

5. és kb ennyi


igazából nem nagyon értettem a kérdést XD

2010. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a kérdésre nem lehet konkrét választ adni. El is árulom miért. Minden ember más és más, ezért mást várunk el egy kapcsolatban. Más igényünk van mind a választott ember személyiségét, ill. a tőle elvárt viselkedést illetően. Ezért ha kapsz is választ, azt nem érdemes egyetemlegesnek venni:) 19/L
2010. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Toreador ***** válasza:
Nekem nem létezik olyan, hogy tökéletes, egyszerűen képtelen vagyok leírni, hogy milyen a tökéletes pasi, mert más és más helyzetekben teljesen más tulajdonságokra vágyok, amik egymásnak lehetnek teljesen ellentétei is. Így pl. ha kettesben vagyunk, és mondjuk bambuljuk a tv-t, akkor van, hogy arra vágyok, hogy gyengéden odabújjon hozzám, és meg se csókoljon csak simogasson, de van, hogy azt szeretném, hogy menten letépje rólam az összes ruhát és "megerőszakoljon". De ez csak egy helyzet volt, és rögtön tudtam rá két ellentétes tulajdonságot mondani, szóval ez számomra teljesen megfogalmazhatatlan.
2010. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

22.52 ezt a számot,mintha te írtad volna:D.

http://www.youtube.com/watch?v=86mcFm2-rxE

2010. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!