Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki komoly párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki komoly párkapcsolatban él egy feketével? Neki szól a kérdésem, a többiek át is ugorhatják.

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem, hogy ugye egy komolyabb, hosszabb párkapcsolatban elhagyja az ember az óvszert. Honnan tudható, hogy a partnered nem hiv-fertőzött? Nem e félsz attól, hogy esetleg az, hiszen olyan helyről jött, ahol nagyok ezek az arányok, és még ha ő rendes/normális, akkor is elkaphatta mástól. Mennyi lehet ennek az esélye? Volt ilyen félelmetek? És ha igen, hogyan oszlattátok el? Azért erre rákérdezni mégiscsak bunkóság, sértő, bántó, és ki az a hülye, aki bevallja? és mi van ha nem is tud róla?
2011. szept. 29. 11:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
21%
Ha niggerel jársz, akkor megérdemled, hogy elkapj valami jó kis betegséget. Majd biztos meglátogat a nemi beteg gondozóban, vagy nem...
2011. szept. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ötletem!

Lehet írta már valaki, de ha nem, akkor most én :)

Menjetek el együtt véradásra! Csak úgy, mert Szeretsz önkénteskedni. Egy kis tűszúrástól csak nem ijed meg.

Ott amikor leveszik a vért, mintát visznek laborba, és mindenféle tesztet csinálnak. Ha találnak valamit, értesítenek levélben vagy telefonon.

Szerintem ez így tök korrekt lenne, ne is tudná, hogy miért mentek véradásra.

2011. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes, hasznos válaszokat...


nem feltételezem róla, hogy szándékosan akarna bajt okozni, ez egy olyan dolog, amivel nincs feltétlen tisztában az ember, hiszen 5-10 évig lappang, tünetmentes... akár én is lehetek már rég beteg, csak nem tudok róla (emiatt csak azért nem aggódom, mert mint mondtam, rendszeres véradó vagyok, így tudnék róla).


volt, aki megkérdőjelezte a szerelmét és az enyémet... valahol igazad van, de gondolj bele, van olyan beteges szerelem, ahol a másik fél bármi áron megtartaná a másikat...talán ezért lenne oka ilyesmit eltitkolni, attól félve, hogy esetleg elhagyom...nem kételkedem a szerelmében, csak épp nem tudom milyen jellegű szerelmet érez irántam, néha úgy tűnik, betegesen szeret és beleőrülne, ha elveszítene...

2011. szept. 29. 13:38
 14/19 A kérdező kommentje:
Azért töröltettem, mert olyan csúnyán mutatsz a sok intelligens ember között... esztétikai oka volt... de ha nagyon hirdetni akarod, hogy ennyire primitív vagy, akkor csak tessék.
2011. szept. 29. 14:39
 15/19 anonim ***** válasza:
21%
A nigger nem mutat csúnyán melletted? Még hogy primitív? Ha olyan okos vagy akkor nem tennél fel kérdéseket hanem megoldanád. A szüleid mit szóltak a fekához? Ha ilyen lányom lesz én kitagadom! Szégyelheted magad!
2011. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

11.49 véleményében sajnos sok igazság van (én vagyok a következő meg a 11.25-is én voltam).

A beteges szerelem nem szerelem. Az birtoklási vágy inkább. A szerelem tényleg az, amikor a másik vigyáz rád és a legjobbat akarja neked. És na neked az a legjobb, hogy elhagy (mert beteg) vagy elenged, akkor ezt teszi, ha belepusztul is. Ha nem, akkor az nem szerelem, hanem puszta önzés.

Ha pedig te csak azért vagy vele netán, mert félsz attól, hogy beleőrül, hogy elhagyod, az sem szerelem, hanem szánalom.

Ez persze csak negatív feltételezés, de ha netán kiderülne, hogy eltitkolt valamit (vagyis hazudott), te is meggyűlölnéd, ez szinte biztos. Ha nem ilyen nagy horderejű dologról van szó, mint egészség vagy fertőzés, hanem csak "hétköznapi" hazugságokról, azok is tönkreteszik a kapcsolatot előbb utóbb.


De persze remélem, ilyenről szó nincs, ezt csak a hozzászólások miatt akartam elmondani.

2011. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy elmondtad a véleményed, és hogy ilyen emberi hangnemben tetted... egyelőre nem tudom eldönteni, beteges e a szerelme vagy olyan, amilyennek lennie kell, én is csak feltételezhetem, hogy esetleg egyik, vagy másik... ha beteges birtoklási vágyról lenne szó, féltékenykedne, de nem teszi, megbízik bennem, így én meg bízok abban, hogy őszinte hozzám... de az, hogy hiszek vagy remélek valamit, az még nem jelenti azt, hogy úgy is van...nem szánalomból vagyok vele, én is szeretem és nagyon jól érzem magam ebben a kapcsolatban...ha kiderülne, hogy hazudik valamiről, elhagynám, még akkor is, ha szeretem...volt már elég hazuggal dolgom (sajnos emiatt is vagyok olyan szkeptikus)
2011. szept. 30. 15:34
 18/19 anonim ***** válasza:
Csokifucsi
2017. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Jól van 2011.szept.29.15:20! Ügyi vagy! És biztosan szép is!
2021. márc. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!