Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos a pénz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a pénz egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Érdekes hogy egy gazdag pasi összejöhet egy szegényebb lánnyal, de fordítva sosincs így. A nők a biztonságot és a boldogságot keresik, de pénz az alapja a boldogságnak, na meg a biztonságnak is. Valahol érthetők a nők is, csak sajnos aki szegényebb pasi (mint én) annak meg nem sok esélye van, csak valami tanyáról lányt szereznie. Elég sok kapcsolat a pénztelenség miatt megy tönkre. Ez benne van a nők génjeibe? Vagy az élettől látják?
2011. szept. 30. 16:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A nők minden esetben megnézik az anyagi dolgokat. Azt is nehezebben élik meg, viselik el, ha egy kapcsolatban érezhetően kevesebb a pénz. Tisztelet a kivételnek!!!

Tudod, elég jól megy a szekér mostanában, mondjuk teszek is érte..., de azok a lányok akiknek így tetszek, hányok tőlük.... Mindenféle pöffeszkedés nélkül mondom, megtehetném, hogy márkás ruhákba járjak, de nem teszem, mert így legalább nem annyira vesznek észre a tucatcsajok.

2011. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen ezeket a dolgokat én is így látom. Csak sajnos nem tudom orvosolni még egyenlőre. Remélem eltudok majd valami jó munkahelyen helyezkedni és megélni belőle. De az elvesztett tapasztalatokat még pótolni lehet? Vagy reménytelen minden?
2011. okt. 1. 09:45
 13/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Semmi nem reménytelen, amíg el akarod érni!

2011. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ebben van valami. Csak sajnos az elvesztett éveket nem lehet pótolni. Talán majd eljön az én időm is.
2011. okt. 1. 20:55
 15/21 anonim ***** válasza:

Fontos bizonyos szempontból a pénz. Hisz jó ha van.

De pl én sosem akartam gazdag pasit. Inkább mindég a szerelemre mentem... :)

Volt 1 szer 1 pénzesebb hapsim...:( Nem mintha én szegény lennék. De ő 1 szer azt vágta a fejemhez h káo csak azért vok vele mert előkelő..

Vérig sértett,s szerintem a beképzelt baromja nem tudja h mennyire fájt amit mondott...:(

Azóta az olyan pasikat észre sem veszem.

Fontosabb h egy pasi szorgalmas legyen. :)

Hisz ha dolgozik,s tud spórolni... Akkor majd lesz pénze,s háza is.:)

Ha meg gazdag s nem szeretem... Akkor jó magasról lehet tojni a házra,autóra meg mindenre...:)

A tanyai s szegény lányokat sem kell lenézni. Köztük is van ügyes s szép is.:) S néha ők sokkal jobb fejek is mert bár nem beképzeltek,s tudják értékelni a dolgokat.:)

2011. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%

ez van, ez a 21.század..


SAJNOS..


én sem vagyok pénzes, de el kell fogadnom.


ha NŐ kell, akkor előbb PÉNZ kell.



ha pénz van, minden VAN..

2011. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel a pénz, amíg annyi van, hogy tisztességesen megtudjak élni. És megmondom, hogy a spórolás korántsem zavart, éppenhogy szerintem ésszel kell a pénzzel bánni, nem fölöslegesen szórni.

Szóval a tisztességesen megélni nálam azt jelenti, hogy ne legyen senkinek lehetőleg tartozásom, és segélyek meg bűnözés nélkül tudjak enni öltözködni, és nem pedig azt, hogy bármit amit megkívánok megkapjak.

Egyébként nekem lett volna lehetőségem összejönni egy milliomossal, de nem voltam szerelmes belé, és nem éreztem hogy tudnék, így tisztességtelennek tartottam volna. Viszont találtam egy teljesen átlagos pénztárcájú srácot, akit teljes szívemből szeretek, és ő is engem, és végtelenül boldoggá tesz.

Pénzügyileg pedig mindenben osztozunk fele fele szinten, ő se fizeti az én dolgaim, én se az övét, max kölcsönzünk a másiknak ha épp nincs nála pénz, de azt is mindig megadjuk. (Még nincs közös háztartásunk, csak 9 hónapja vagyunk együtt, szóval egyelőre így megy.)

21/l

2011. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

"Engem nem érdekel a pénz, amíg annyi van, hogy tisztességesen megtudjak élni"


Igen itt is gondok vannak sajnos. Én nem az átlag általánosról írok.

2011. okt. 9. 11:26
 19/21 anonim ***** válasza:

eléggé imponál nekik, ha szrod a pénzt és majdnemhogy bárkit megkaphatsz ha pénzed van..


de ez mindenre igaz, ha pénzed van akkor nincs lehetetlen.


így arra kell törekedni, hogy gazdag légy.:\

2011. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igen ezzel én is így vagyok. Így látom a dolgokat én is. majd idővel minden elválik. Én megpróbálok tenni érte. Köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 10. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!